בית / עמקים / חדשות עמקים / "בשבילנו את המנצחת האמיתית"

"בשבילנו את המנצחת האמיתית"

אניטה גסין
כולם סימסו. אניטה גסין (צילום: רונן אקרמן)

הסתיים המסע המופלא של אניטה גסין, תלמידת כיתה י"א בבית הספר אורט רוגוזין במגדל העמק, שהשתתפה אמש (שלישי) בגמר הגדול של כוכב נולד, שם סיימה במקום השלישי, לאכזבתם של תושבי מגדל העמק והסביבה שהחזיקו לה אצבעות. "בשבילנו את המנצחת האמיתית", צעקו לעברה כולם, אבל אניטה, לא הצליחה להסתיר את אכזבתה שלא ניצחה.

בכל הזדמנות היא סיפרה שלא הגיעה לתוכנית כדי להיות זמרת, אבל ככל שהלכו וחלפו הימים והשבועות, וככל שהלכה רחוק בתוכנית, החל לבעור בה החיידק. "עכשיו אני יודעת שאני רוצה את זה, רוצה להיות זמרת, להיות על הבמה", אמרה לפני הגמר.

אלי ברדה ומשפחת גזין  אתמול בגמר
אלי ברדה ומשפחת גסין אתמול בגמר (צילום לירון עזרתי)

אניטה גסין הודחה עוד בקטע הראשון של הגמר, והותירה את הבמה לשני הצעירים, אור טרגן ואיטן גרינברג, שהתמודדו ראש בראש על התואר המנצח של עונת העשור, באירוע מושקע במיוחד שהתקיים בחיפה. טרגן זכה בסופו של דבר.

 השופטים העניקו לגסין  יתרון בנקודות על פני שני המתמודדים האחרים. לאחר ההפסד פנתה אליה מירי מסיקה, שלא הסתירה את אכזבתה מהדחתה, והזמינה אותה להופיע יחד איתה בעתיד. אניטה אף זכתה בהפקת סינגל מתנה.

גסין הגיעה לגמר עם יצוג מכובד בקהל. רבים מתושבי מגדל העמק, חברים, בני משפחה, תלמידי אורט רוגוזין, ואחרים, החזיקו לה אצבעות, ביניהם ראש העיר, אלי ברדה, שהפך לאחד האוהדים המושבעים שלה, וביקש מכולם לסמס לה, כדי לשפר את סיכוייה.

 

בדוק גם

הבנות שומרות על קשר גם אחרי שנים רבות (צילום עצמי)

חברות מימי בית הספר העליזים…

מנהלת בית הספר מח"ט אורט פסגות במגדל העמק, רבקה אלימלך, נוהגת להיפגש לעיתים תכופות עם בנות השכבה שלה מימי בית הספר שרת בנצרת עילית. השבוע נרשם מפגש שכזה. בין אלו שהגיעו היו אפרת (גליק) סולומון, ענת (בן דוד) זמל, מרים (אטיאס) חנניה, רונית (חניה) פרנקל, ענת (שוורץ) אוחיון, סמדי (נתנוב) בוזגגנג ועוד.

עו"ד אילן וקנין (צילום עצמי)

עו"ד אילן וקנין מצטרף למרוץ לראשות העיר עפולה

"אני מכבד את שני המועמדים ובכל זאת מדובר בראש עיר מכהן ובראש עיר לשעבר ויחד עם זאת אני כמו הציבור עדים למאבק והסכסוך האישי והמיותר המתנהל ביניהם הפוגע בציבור התושבים", אומר וקנין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *