בית / עמקים / חדשות עמקים / בעל קייטרינג ממגדל העמק מאכיל משפחות נזקקות

בעל קייטרינג ממגדל העמק מאכיל משפחות נזקקות

"אני בכלל לא אוהב לדבר על זה", מסביר קובי בן מויאל ממגדל העמק, המנהל את קייטרינג אדל ואורי, שרגע לפני ראש השנה הבא עלינו לטובה, מאכיל עשרות משפחות מעוטות יכולת. "אני חי בעיר וזו התרומה שלי לקהילה", הוא מצטנע ואומר כי ערב החגים זו מצווה גדולה לסייע לאלה שידם אינה משגת. "אני מאמין שכל ילד במגדל העמק ראוי לארוחת חג, גם אם המשפחה שלו בקשיים, לכן אני מסייע כמה שאני יכול", הוא מסביר.

קייטרינג אדל ואורי זוכה להצלחה רבה בחודשים האחרונים ושמו הולך לפניו. עד כה פעל הקייטרינג מקניון לב העיר. לאחרונה התרחב העסק ונפתחה מסעדת פועלים במרכז המסחרי הישן מול הקניון במגדל העמק.

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *