מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / במגדל העמק מציגים: מגרש הצרעות

במגדל העמק מציגים: מגרש הצרעות

ריסוס צרעות (צילם עצמי)
ריסוס צרעות (צילם עצמי)

הקיץ בשיאו וכך גם הצרעות והדבורים. במוקד העירוני במגדל העמק ובמחלקת התברואה קיבלו לאחרונה קריאות רבות של תושבים על הימצאות קינים כאלה במקומות ציבוריים שונים ברחבי העיר ודרישה להדבירם שכן אלה עלולים לסכן את התושבים ולחשוף אותם לעקיצות.

בעירייה, קיבלו החלטה לייעל את השירות ובמקום להשכיר מדביר חיצוני כפי שהיה נהוג עד כה, הכשירו את עובד מחלקת התברואה, יהודה בן עמרם, במיוחד לנושא הדברות קנים ואף רכשו עבורו חליפת מיגון תקנית.

מאז הוכשר באופן מקצועי בנושא, יוצא בן עמרם לכל קריאה שהוא עטוף מכף רגל ועד ראש בחליפת מיגון ומדביר את הקנים במקומות הציבוריים. "בימי הקיץ תדירות הקריאות גוברת. רק השבוע יצאתי לשלוש או ארבע מוקדים, במגרש משחקים ברחוב הגפן ובגן שעשועים בנחל צבי, שבסמוך אליהם משחקים ילדים רבים בימי החופש והדבר מסכן אותם" סיפר בן עמרם.

במחלקת התברואה אמרו השבוע כי מדובר בהתייעלות שכן עד לאחרונה נהגה העירייה, כפי שנוהגות מרבית הרשויות עד היום, לשכור את שירותיו של מדביר חיצוני, שירות שלעיתים היה לא זמין ובמקביל היה עולה כסף רב לרשות.

ממונה על אגף שפ"ע", דורון אלחרר אמר: "אני קורא לציבור לגלות ערנות ואם זיהו קן צרעות או דבורים במקומות ציבוריים לא להסס ולפנות באופן מיידי למוקד".

 

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *