יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / בדרך לחתונה נתקעים

בדרך לחתונה נתקעים

עזרה משמיים. הזוג מולר (צילום: שי לוזון)
עזרה משמיים. הזוג מולר (צילום: שי לוזון)

את היום הכי חשוב בחייהם, היום בו נישאו, לא ישכחו מקסים מולר ממגדל העמק ואשתו הטרייה תמר מיארה, שהתחתנו באצולת העמק בעפולה, ולא רק בגלל החתונה המפוארת והשמחה שעברו, אלא ובעיקר בגלל אירוע שקרה בדרך לאולם, אירוע שיאשר חרוט בזיכרונם עוד שנים ארוכות.

מקסים ותמר הנרגשים, נתקעו ביום הצילומים באזור המעיינות בגלבוע, לאחר שהרכב שלהם שבק חיים. "כל מה שעשנו לא הועיל. האוטו סרב להתניע", הם סיפרו. בשיאה של הדרמה, כאשר נראה היה שאין ישועה, נשלחו לעברם מושיעים משמיים. "לפתע עבר לידנו מיניבוס של רב ותלמידיו שיצאו לטיול באזור. הם ראו את המצוקה אליה נקלענו ומיד נרתמו לעזור", הם משחזרים.

אלא שגם העזרה משמיים לא עשתה יותר מדי רושם על הרכב התקוע. "לאחר מאמצים רבים שלא נשאו פרי, נתן לנו הרב את האוטו החדש שלו, כדי שלא נאחר לחופה. זו הייתה מחווה שלא כל אחד היה עושה ואנחנו מודים להם מאוד על כך"

בני הזוג השאירו את הרכב של הרב שחילץ אותם וסייע להם להגיע לאולם בחנייה של האולם והוא בא לאסוף אותו למחרת היום. "דבר כזה לא קרה לי בחיים, תודה ענקית לרב ותלמידים שלו", מסכם מקסים מולר.

 

 

בדוק גם

מתכננים. פלוט וישראלי (צילום דוברות העירייה)

תכנון ראשוני של הרכבל מנצרת עילית להר תבור

התכנית הוצגה בפני ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט לאחר שגובשה על ידי צוות מקצועי מטעם החברה הממשלתית לתיירות. השלב הבא: יציאה למכרז

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *