יום שבת , ינואר 19 2019
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / אלי ברדה לא יתמודד לכנסת
ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה (צילום יח"צ)
ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה (צילום יח"צ)

אלי ברדה לא יתמודד לכנסת

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, החליט לא להתמודד על מקום בכנסת הבאה, בבחירות שיתקיימו בחודש ינואר הקרוב. ברדה סומן כמועמד מועדף בבחירות לפריימריז במשבצת גליל עמקים, לאחר שנחשב למועמד מוסכם על ראשי רשויות וראשי סניפי הליכוד בגליל.

ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה
היחיד שיכול להתמודד באתגרים של מגדל העמק. אלי ברדה (צילום יח"צ)

ראשי רשויות פנו לברדה והציעו את עצמם לעמוד בראש מטה הבחירות שלו לכנסת בהיותו ראש ראשות בעל עשייה ציבורית וההישגים בניהול העיר. "ברדה לוקח בהליכה את פריימריס ויהיה מועמד גליל העמקים הכי טוב לגליל", אמרו ראשי רשויות על ברדה, והוסיפו כי ניסיונו כיו"ר מועצת הרשות לפיתוח הגליל העניק לו יכולות מרחביות שיסייעו לו בכנסת לעזור ולייצג את הרשויות בפרט ואת הגליל בכלל.

ברדה עצמו התבטא לא פעם כי אין ברצונו להיות חבר כנסת לשם כבוד או תואר, אלא לבצע תפקיד משמעותי עם יכולות השפעה, בתחילה כסגן שר בכיר ואחר כך כשר.

התגובות מצד גורמים בסניף הליכוד במגדל העמק חלוקות. מצד אחד: אכזבה, שכן לברדה יש סיכוי גדול להיות חבר כנסת ולהוות שחקן חיזוק משמעותי לעיר, ומצד שני הביעו שמחה מאחר ש"לא מחליפים עגלון בעלייה".

"העיר נמצאת בעיצומה של תנופה אדירה ואין מישהו שיוכל להתמודד עם הלחצים שיש בעיר כל כך מורכבת ורגישה מבחינה אנושית ופוליטית, שמצד אחד יש בה 30 אחוז חרדים ומן הצד השני 30 אחוז עולים".

הסיפור המלא ביום שישי בידיעות הגליל

;

;

בדוק גם

ישיבת המועצה ה-15

האופוזיציה בחדרה לא תגיע לישיבת המועצה הערב

סיעות האופוזיציה במועצת העיר חדרה – מחוברים, הליכוד וש"ס – הודיעו היום (ד') כי לא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *