בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / אלי ברדה לא יתמודד לכנסת

אלי ברדה לא יתמודד לכנסת

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, החליט לא להתמודד על מקום בכנסת הבאה, בבחירות שיתקיימו בחודש ינואר הקרוב. ברדה סומן כמועמד מועדף בבחירות לפריימריז במשבצת גליל עמקים, לאחר שנחשב למועמד מוסכם על ראשי רשויות וראשי סניפי הליכוד בגליל.

ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה
היחיד שיכול להתמודד באתגרים של מגדל העמק. אלי ברדה (צילום יח"צ)

ראשי רשויות פנו לברדה והציעו את עצמם לעמוד בראש מטה הבחירות שלו לכנסת בהיותו ראש ראשות בעל עשייה ציבורית וההישגים בניהול העיר. "ברדה לוקח בהליכה את פריימריס ויהיה מועמד גליל העמקים הכי טוב לגליל", אמרו ראשי רשויות על ברדה, והוסיפו כי ניסיונו כיו"ר מועצת הרשות לפיתוח הגליל העניק לו יכולות מרחביות שיסייעו לו בכנסת לעזור ולייצג את הרשויות בפרט ואת הגליל בכלל.

ברדה עצמו התבטא לא פעם כי אין ברצונו להיות חבר כנסת לשם כבוד או תואר, אלא לבצע תפקיד משמעותי עם יכולות השפעה, בתחילה כסגן שר בכיר ואחר כך כשר.

התגובות מצד גורמים בסניף הליכוד במגדל העמק חלוקות. מצד אחד: אכזבה, שכן לברדה יש סיכוי גדול להיות חבר כנסת ולהוות שחקן חיזוק משמעותי לעיר, ומצד שני הביעו שמחה מאחר ש"לא מחליפים עגלון בעלייה".

"העיר נמצאת בעיצומה של תנופה אדירה ואין מישהו שיוכל להתמודד עם הלחצים שיש בעיר כל כך מורכבת ורגישה מבחינה אנושית ופוליטית, שמצד אחד יש בה 30 אחוז חרדים ומן הצד השני 30 אחוז עולים".

הסיפור המלא ביום שישי בידיעות הגליל

;

;

בדוק גם

הזוכים הראשונים בתואר. יגאל כהן ומשה גבאי ז"ל (צילום יורם בן יהודה)

אחרי 30 שנה: כדורגלן העונה עדיין לא מימש את הפרס

יגאל כהן מודה: "היום אין מצב שהייתי מוותר על כרטיסי הטיסה" * כדורגלן העונה 2017/2018 יטוס לנופש באגן הים התיכון * מי יהיו נבחרי העונה של ידיעות הגליל? כל התשובות בקרוב

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *