בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / מגדל העמק: מו"מ בין פינקלשטיין לפורטל על הליכה משותפת

מגדל העמק: מו"מ בין פינקלשטיין לפורטל על הליכה משותפת

חבר מועצת העיר מגדל העמק ומחזיק תיק הספורט יוסי פורטל, בודק אופציות שונות להתמודדות למועצת העיר בבחירות באוקטובר.  פורטל, איש מפלגת העבודה, התמודד בבחירות האחרונות מטעם מפלגת הירוקים, בראשותו של יקי בן חיים.

במגדל העמק ישנם קולות שידעו שבוע לספר בביטחון גמור שפורטל מנהל משא ומתן עם עופרה פינקלשטיין בוסקילה, נציגת יש עתיד בדבר הליכה משותפת למועצת העיר. לא ברור מי יעמוד בראש הרשימה, אם וכאשר יחליטו פורטל ופינקלשטיין על ריצה משותפת. גורמים פוליטיים בעיר ידעו לספר השבוע כי איחוד בין פורטל לפינקלשטיין יכול לעשות רק טוב לרשימה המשותפת שלהם.

עופרה פינקלשטיין (צילום עצמי)
עופרה פינקלשטיין (צילום עצמי)

עופרה פינקלשטיין אישרה את המגעים עם פורטל ואמרה כי "יש הצעות גם ממועמדים אחרים, אני מחוזרת ומקבלת הצעות בלי סוף, אני שוקלת בימים אלה את צעדי ותוך שבוע אקבל החלטות".

לדברי בוסקילה, היא מתלבטת משום שהיא אמורה להיות ברשימת יש עתיד לכנסת וכן משום שבתחילת חודש אוקטובר היא אמורה לצאת לשליחות בת מספר /שבועות בארצות הברית.

שושבין ניסיון האיחוד בין השניים הוא מאיר (בוסי) בוסקילה, שמנסה לפשר ולאחד בין הצדדים. "אני איש של אלי ברדה, אני מת שיוסי ועופרה יתאחדו, אבל זה לא תלוי בי", הוא אומר.

 

בדוק גם

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

אפרת וחנון גורן (צילום חגאג רחאל)

"רק אחרי שהאירוע הסתיים התחלנו לעכל והבנו שהיינו קרובים לאבד את אור".

"זה היה יום לא פשוט, הרבה דרמה, אבל תודה לאל שאור חזר להכרה ומצבו יציב", סיכמה הפיזיותרפיסטית של הפועל עפולה, אפרת גורן וחנון, שהצילה את חייו של שחקן הקבוצה אור אליהו שהתמוטט במהלך אימון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *