בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "מגדל העמק זקוקה למשהו צעיר ורענן"

"מגדל העמק זקוקה למשהו צעיר ורענן"

חבר מועצת העיר מגדל העמק, יקי בן חיים, השיק את קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר. בן חיים בן 41, המכהן ב -10 השנים האחרונות כחבר מועצת העיר מטעם סיעת "הירוקים", הכריז במוצאי השבת האחרונה בחגיגת מימונה גדולה ומושקעת על התמודדותו לראשות העיר.

יקי בן חיים
יקי בן חיים

בחגיגה נוצצת ומושקעת שתוכננה בקפידה וכללה  אוהל מרוקאי ענק ,תלבושות, בלונים בצבעי הקמפיין, מאכלים מסורתיים ומסכים שהקרינו את סלוגן הבחירות שלו הכריז בן חיים על התמודדותו לראשות העיר. בן חיים סיפר כי מגיל 10 זהו חלומו וכי הוא נרגש ביום זה כי זהו יום שבו הוא מתחיל בהגשמת חלומו. בפתח דבריו אמר בן חיים כי הוא מקבל תמיכה אדירה מכל שכבות האוכלוסייה וכי הוא נדהם מכמות האנשים שמבקשים שינוי ומביעים בו תמיכה.

בן חיים הודה לראש העיר על 20 שנות כהונה ואמר כי הגיע הזמן להחליף וכי "העיר צמאה למשהו צעיר ורענן" וכי בחזונו הוא רואה עיר שתדע מעל לכל לתת שירות מושלם לתושב. בקהל שמנה למעלה מ- 700 אנשים, נכחו רבים מתומכיו של בן חיים ובניהם נוכחות מרשימה של קהל תומכים חרדי ותומכים מהמגזר הרוסי.

מטעם תנועת "כולנו" נכח ח"כ ד"ר אכרם חסון, שציין בנאומו כי נשלח על ידי שר האוצר משה כחלון כנציגו על מנת להביע את תמיכתו ותמיכת המפלגה בבן חיים וכי אין לו ספק שיקי הוא האיש שמגדל העמק זקוקה לו.

"יקי הוא צעיר, רעב ורענן ובשיחות שלי איתו ראיתי כמה חשובה לו העיר וכמה הוא בא לעבוד קשה לטובת התושבים", אמר.

 

בדוק גם

הסבתא הגאה מברכת את דניאל משה המצטיין צילום: פרטי

תעודת הצטיינות מיוחדת לסגן דניאל משה מעפולה

משרת במנהל האזרחי, זרוע של היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים באזור יהודה ושומרון, בראשות אלוף יואב (פולי) מרדכי. היחידה אחראית על יישום המדיניות האזרחית של הממשלה ביהודה ושומרון וכלפי רצועת עזה כחלק ממרכיבי הביטחון הלאומי של מדינת ישראל.

אוהדי גלבוע גליל באולם בגן נר

הקהל ביקש, הקהל קיבל

במועדון הכדורסל יוצאים במבצע מנויים אטרקטיבי לרגל פתיחת הסיבוב השלישי, בעקבות פניות רבות למועדון מצד קהל האוהדים. המנוי הוא לחמשת משחקי הבית בסיבוב השלישי, פלוס משחקי הבית בפלייאוף במידה והקבוצה תצליח להעפיל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *