מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / מגדל העמק: הכבאים נלחמו באש וחילצו האם שנלכדה בתוך הבית

מגדל העמק: הכבאים נלחמו באש וחילצו האם שנלכדה בתוך הבית

תושייה של כבאי מגדל העמק, בניצוחו של מפקד התחנה, אורן בוסקילה, הצילה את חייה של תושבת העיר, בת העדה האתיופית ואם לתשעה ילדים, המתגוררת בבניין בשכונת נוף העמק.

הצוות בפיקודו של אורן בוסקילה (צילום עצמי)
הצוות בפיקודו של אורן בוסקילה (צילום עצמי)

באחד הערבים השבוע פרצה שרפה בביתה של האישה. היא והילדים נסו מהבית, אלא שהאישה חזרה אליו כדי לנסות להציל חלק מהרכוש שלה. לרוע מזלה היא נלכדה בבית הבוער.

צוות לוחמי אש, בפיקודו של אורן בוסקילה, יחד עם הכבאים ויסאם גריפאת ובוריס ויסנו, הגיע לבית הבוער, חירף את נפשו, והציל את האישה הלכודה והשתלט על האש. לבית נגרם נזק כבד, האישה וילדיה שאפו עשן, האם הובהלה על ידי אמבולנס של מד"א לטיפול בבית חולים העמק בעפולה.

"הכי חושב זה שחילצנו את האימא בשלום", סיכם מפקד התחנה בוסקילה.

בדוק גם

תלמידי נטופה והחנוכייה (צילום עצמי)

חג חנוכה ירוק

בבית ספר נטופה בנצרת עילית, בניהולה של מירי כהן, הותקנה חנוכייה ״ירוקה״, שהוכנה על ידי אחד ההורים, אלכס גולונט, בשיתוף עם נציגים מכל הכיתות ששתלו וידאגו לטיפוח בהמשך.

השתיל שנתפס (צילום דוברות המשטרה)

בביתה של תושבת נצרת עילית התגלה עציץ החשוד כמריחואנה

ובמקרה אחר: בפעילות של צוות השיטור עירוני בנושא נוכחות ובולטות לצורך ביטחון אישי בפארקים ובמקומות הומי קהל נראה רכב ובו 2 צעירים ביער צ׳רצ'יל, שמתנהגים באופן מחשיד. צוות השיטור העירוני בהרכב שוטרת ופקחית ניגשו לבדוק את נסיבות הימצאותם במקום ובמקביל הזעיקו צוות סיור נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *