בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "מבקש את תמיכתכם לתקופת כהונה נוספת. אסור להפסיק את תנופת הצמיחה והפיתוח"

"מבקש את תמיכתכם לתקופת כהונה נוספת. אסור להפסיק את תנופת הצמיחה והפיתוח"

לקראת הבחירות המקומיות, שייערכו ב-30 באוקטובר 2018  פנה ראש העיר בית שאן, רפי בן שטרית אל תושבי העיר וביקש את תמיכתם בו לכהונה נוספת. בן שטרית מבקש את התמיכה "כדי להמשיך וליצור עתיד טוב יותר, עבורכם ועבור ילדיכם, בבניין העיר ובפיתוחה", לדבריו. הוא כותב, בין השאר, כי העירייה בראשותו נמצאת כיום בעיצומה של עשייה בלתי נלאית למען פיתוח וצמיחה בכלל ולמען רווחת התושבים בפרט ולכן "אסור להפסיק את תנופת הצמיחה והפיתוח".

 רפי בן שטרית (צילום דוברות העירייה)
רפי בן שטרית (צילום דוברות העירייה)

עוד כותב ראש העיר: "אני נחוש להמשיך לשרת אתכם, תושבי העיר, אנחנו נחושים להמשיך לפתח את העיר ולהפוך אותה לעיר מובילה בישראל בכל התחומים. במהלך ארבע שנים וחצי הוכחנו כי אין חלום שלא ניתן לממש; הצלחנו להבריא את העירייה ולהשיג עצמאות כלכלית, הקמנו ופיתחנו עוגנים כלכליים, חברתיים ותרבותיים; שיפצנו ושדרגנו שכונות קיימות ובנינו שכונות חדשות, כמענה לביקוש הרב של אנשים, מתוך העיר ומחוץ לה, לבנות בה את ביתם.

"אני משוכנע שהציבור בבית שאן שותף לתחושה שהצלחנו לבנות כאן קהילה ערכית שהיא דוגמה ומופת, ליצור  מערכת חינוך מצוינת, לקיים פעילות תרבותית ללא הפסקה, לאפשר דיור איכותי למשפחות צעירות ולייצר תנופה אדירה בפיתוח אופק תעסוקתי לדור העתיד, על ידי הבאתם של עשרות מפעלים לפארק צבאים. אני חש את התמיכה, את האהדה ואת הפרגון ויודע שיחד נוכל לכל אתגר בעתיד".

את פנייתו אל התושבים ראש העיר חותם במלים: "תושבים יקרים, אני מבקש את אמונכם ותמיכתכם בי וברשימה המעולה שנציג בהמשך, בבחירות הקרובות, כדי שנוכל לחזק ולהעמיק את חותם העשייה שטבענו וממשיכים לטבוע בעירנו היקרה

בדוק גם

איתי סוריו (צילום עצמי)

8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

איתי סוריו סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון שרת בנצרת עילית * ובימים אלה מסיים תואר שני בהוראת המתמטיקה והמדעים * "אין הרבה מקצועות בהם אתה יכול להשפיע באופן כל כך משמעותי כמו בהוראה", הוא מסביר

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *