בית / עמקים / חדשות עמקים / "מאחורי כל אישה חזקה, עומדת אישה חזקה"

"מאחורי כל אישה חזקה, עומדת אישה חזקה"

 ברכה ברוב, יו"ר נעמת מרחב עמקים צפוני וחברת מועצת העיר נצרת עילית.

ברכה ברוב
ברכה ברוב

-מה הדבר שהכי מעצים אותך כאישה?

"אני לא רואה את עצמי רק כאישה אלא כבן אדם. אירוע מכונן בשבילי היה העלייה לארץ, הפכתי בן רגע מבחורה צעירה מגוננת ע"י הוריה לאישה מפלסת דרך בעולם זר, וזה השפיע עלי בהמשך דרכי".

-איך את מסתדרת בעולם של הגברים?

"מאוד קשה להיות גם אישה וגם עולה חדשה, אך בבת אחת נזרקתי לים, למדתי לשחות במקומות שגם גברים ותיקים התקשו בהם, הייתי היחידה שהקישורים שלי כאמפטית ומכירה את האוכלוסייה התאימו באותו זמן".

-איך משלבים בין הורות לעבודה?

"את השאלה הזו לא היית שואל גבר, אני בכל זאת אענה, זה באמת לא קל, אנחנו הנשים נמצאות בקונפליקט תמידי וקשה מאוד למלא את התפקיד ללא תמיכה משפחתית. בשנים האחרונות אחת המטרות של נעמת היא התאמת עולם העבודה להורות".

-מסר שאת רוצה להעביר לנשים?

"אני מאמינה שמאחורי כל אישה חזקה, עומדת אישה חזקה, ומכאן אני מעבירה מסר לכל הנשים תעזי, תחלמי, תגשימי ותעבירי הלאה לדורות הבאים באהבה. ישנו כוח נשי וישנה סולידריות נשית. מסר נוסף שאני מבקשת להעביר לנשים ולעצמי, רק בבקשה אל תשכחי את עצמך, תיצמדי לאמת הפנימית שלך, ותעזי להגשים כי את הכי ראויה".

בדוק גם

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *