מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "מאחורי כל אישה חזקה, עומדת אישה חזקה"

"מאחורי כל אישה חזקה, עומדת אישה חזקה"

 ברכה ברוב, יו"ר נעמת מרחב עמקים צפוני וחברת מועצת העיר נצרת עילית.

ברכה ברוב
ברכה ברוב

-מה הדבר שהכי מעצים אותך כאישה?

"אני לא רואה את עצמי רק כאישה אלא כבן אדם. אירוע מכונן בשבילי היה העלייה לארץ, הפכתי בן רגע מבחורה צעירה מגוננת ע"י הוריה לאישה מפלסת דרך בעולם זר, וזה השפיע עלי בהמשך דרכי".

-איך את מסתדרת בעולם של הגברים?

"מאוד קשה להיות גם אישה וגם עולה חדשה, אך בבת אחת נזרקתי לים, למדתי לשחות במקומות שגם גברים ותיקים התקשו בהם, הייתי היחידה שהקישורים שלי כאמפטית ומכירה את האוכלוסייה התאימו באותו זמן".

-איך משלבים בין הורות לעבודה?

"את השאלה הזו לא היית שואל גבר, אני בכל זאת אענה, זה באמת לא קל, אנחנו הנשים נמצאות בקונפליקט תמידי וקשה מאוד למלא את התפקיד ללא תמיכה משפחתית. בשנים האחרונות אחת המטרות של נעמת היא התאמת עולם העבודה להורות".

-מסר שאת רוצה להעביר לנשים?

"אני מאמינה שמאחורי כל אישה חזקה, עומדת אישה חזקה, ומכאן אני מעבירה מסר לכל הנשים תעזי, תחלמי, תגשימי ותעבירי הלאה לדורות הבאים באהבה. ישנו כוח נשי וישנה סולידריות נשית. מסר נוסף שאני מבקשת להעביר לנשים ולעצמי, רק בבקשה אל תשכחי את עצמך, תיצמדי לאמת הפנימית שלך, ותעזי להגשים כי את הכי ראויה".

בדוק גם

דניאל גוטקין

מצטיין הנשיא גוטקין מנצרת עילית: "הייתה חוויה אדירה"

בין 120 החיילים שניצבו אתמול בבית הנשיא בירושלים וקיבלו תעודת הצטיינות מיוחדת מנשיא המדינה, ראובן ריבלין, היה גם סמ"ר דניאל גוטקין המתגורר בנצרת עילית

הסבתא הגאה מברכת את דניאל משה המצטיין צילום: פרטי

תעודת הצטיינות מיוחדת לסגן דניאל משה מעפולה

משרת במנהל האזרחי, זרוע של היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים באזור יהודה ושומרון, בראשות אלוף יואב (פולי) מרדכי. היחידה אחראית על יישום המדיניות האזרחית של הממשלה ביהודה ושומרון וכלפי רצועת עזה כחלק ממרכיבי הביטחון הלאומי של מדינת ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *