בית / עמקים / נצרת עילית / לתשומת לב המושאלים: בהפועל נצרת עילית לא בונים עליכם לעונה הבאה

לתשומת לב המושאלים: בהפועל נצרת עילית לא בונים עליכם לעונה הבאה

בהפועל נצרת עילית אין כוונה להחזיר לסגל בעונה הבאה אף אחד מהשחקנים הצעירים המושאלים, שכרטיס השחקן שלהם אמור לחזור אוטומטית למועדון, בטענה שאף אחד מהם לא הטביע את חותמו בקבוצה בה שיחק ולכן לפחות בשלב זה, הם לא מתאימים לליגה הלאומית. "שישחקו עוד עונה בליגות הנמוכות ואחר כך נעשה בחינה מחודשת של מעמדם", אמר גורם במועדון.

אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)
אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)

לנצרת עילית כ- 10 מושאלים בליגות הנמוכות, ביניהם אפיק ואביב כהן ששיחקו בהפועל מגדל העמק, איליה קרסיק ששיחק בעין מאהל, דולב בק ששיחק בהפועל בית שאן, דין נפסו מעירוני טבריה ואחרים.

אפיק כהן הוא המושאל הבכיר ביותר, שסומן כמי שעשוי להשתלב בעתיד בבוגרים, אלא שהדעה לגביו היא שחוסר הסבלנות שלו היה בעוכריו. "במקום להילחם על הדקות שלו בליגה הלאומית הוא הלך לליגה א' וגם שם לא הביא מספרים שיחזירו אותו לקבוצה", אומרים בנצרת עילית.

המנהל המקצועי של הפועל נצרת עילית, רועי כהן, אמר בתגובה שטרם התקבלה החלטה בנושא וכי השבוע תתקיים ישיבה בנוגע למושאלים. "בכל מקרה הם יקבלו הודעה על החלטתנו", הבהיר כהן.

בדוק גם

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

יו"ר הפועל עפולה: "אנשים לא ממהרים לתרום לכדורגל"

"לצערי רוב הקבלנים לא עוזרים לקבוצה וחבל. היום אנשים לא ממהרים לתרום וקשה מאוד לגייס כספים כדי להחזיק קבוצת כדורגל", אומר דני אסולין

רונן פלוט (צילום עצמי)

שש רשימות על 17 כיסאות

על פי הערכות, צפויה רשימתו של רונן פלוט 'נצרת עילית החדשה', לקבל 11-12 מנדטים, רשימת דו קיום לקבל 3-4 מנדטים, איתי רק מנדט אחד והדתיים אחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *