בית / עמקים / נצרת עילית / למה ג'ורג' אמסיס לא המשיך בנצרת עילית?

למה ג'ורג' אמסיס לא המשיך בנצרת עילית?

בתחילת העונה קיבלו בצוות המקצועי החדש בהפועל נצרת עילית שלא להמשיך עם מלך השערים בעונה שעברה, ג'ורג' אמסיס, שכבש 8 שערים, כולל שער הניצחון במשחק המבחן נגד כפר קאסם, שהשאיר את הקבוצה בליגה הלאומית לעונה נוספת.

. אמסיס (צילום חגאג רחאל)
אמסיס (צילום חגאג רחאל)

אמסיס הגיע לנצרת עילית בחודש ינואר 2016 וכבש 6 שערים חשובים בדרך להישארות בליגה. בעונה החולפת כאמור, כבש 8 שערי ליגה בעונה שלמה. 14 שערי ליגה לא שכנעו את הצוות המקצועי החדש להמשיך איתו לעונה נוספת.

יש לציין כי אמסיס עזב בטונים צורמים, על רקע האשמות מכיוון גורמים שכבר אינם בקבוצה כאילו לא התכוון להתאמץ נגד כפר קאסם. אותם גורמים כבר אינם במועדון ואילו אמסיס הוכיח כי הוא ספורטאי אמיתי כאשר כבש את שער הניצחון. בסביבתו של אמסיס אמרו כי למרות המשקעים שנוצרו, הוא נפגע עד עמקי נשמתו כאשר אפילו לא גיששו אצלו או לחלופין לא הודיעו לו כי הם מוותרים על שרותיו.

שער הניצחון לזכות ראשון לציון בשבוע שעבר, רק חידד את השאלה מדוע לא התעקשו להשאיר אותו, במיוחד לאור העובדה שהחלוץ שכן המשיך בקבוצה, ניקולס פלצ'וק, יותר פצוע מאשר בריא וממשיך במגמת הפציעות שלו מהעונה שעברה, עובדה שלא נשקלה מספיק מראש.

 

בדוק גם

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *