מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / למה ג'ורג' אמסיס לא המשיך בנצרת עילית?

למה ג'ורג' אמסיס לא המשיך בנצרת עילית?

בתחילת העונה קיבלו בצוות המקצועי החדש בהפועל נצרת עילית שלא להמשיך עם מלך השערים בעונה שעברה, ג'ורג' אמסיס, שכבש 8 שערים, כולל שער הניצחון במשחק המבחן נגד כפר קאסם, שהשאיר את הקבוצה בליגה הלאומית לעונה נוספת.

. אמסיס (צילום חגאג רחאל)
אמסיס (צילום חגאג רחאל)

אמסיס הגיע לנצרת עילית בחודש ינואר 2016 וכבש 6 שערים חשובים בדרך להישארות בליגה. בעונה החולפת כאמור, כבש 8 שערי ליגה בעונה שלמה. 14 שערי ליגה לא שכנעו את הצוות המקצועי החדש להמשיך איתו לעונה נוספת.

יש לציין כי אמסיס עזב בטונים צורמים, על רקע האשמות מכיוון גורמים שכבר אינם בקבוצה כאילו לא התכוון להתאמץ נגד כפר קאסם. אותם גורמים כבר אינם במועדון ואילו אמסיס הוכיח כי הוא ספורטאי אמיתי כאשר כבש את שער הניצחון. בסביבתו של אמסיס אמרו כי למרות המשקעים שנוצרו, הוא נפגע עד עמקי נשמתו כאשר אפילו לא גיששו אצלו או לחלופין לא הודיעו לו כי הם מוותרים על שרותיו.

שער הניצחון לזכות ראשון לציון בשבוע שעבר, רק חידד את השאלה מדוע לא התעקשו להשאיר אותו, במיוחד לאור העובדה שהחלוץ שכן המשיך בקבוצה, ניקולס פלצ'וק, יותר פצוע מאשר בריא וממשיך במגמת הפציעות שלו מהעונה שעברה, עובדה שלא נשקלה מספיק מראש.

 

בדוק גם

אילן אזולאי

"האינטרס של העובדים עומד לפני האינטרס של המשפחה שלי"

מצהיר יושב ראש וועד העובדים בעיריית נצרת עילית, אילן אזולאי, ערב הבחירות הקרבות * "המוטו שלי הוא דיני נפשות. דאגתי לקידום העובדים, להגנה עליהם" * ועל ריבוי המתמודדות: "מה שרואים משם, לא רואים מכאן והמבין יבין"

ראודור גמליאל

המשטרה מבקשת עזרת הציבור באיתור נעדר

ראודור גמליאל יצא בתאריך 18/2:18 מביתו ונראה לאחרונה בתאריך הנ״ל בשעה 04:00 לפנות בוקר ומאז אבדו עקבותיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *