בית / עמקים / נצרת עילית / למה ג'ורג' אמסיס לא המשיך בנצרת עילית?

למה ג'ורג' אמסיס לא המשיך בנצרת עילית?

בתחילת העונה קיבלו בצוות המקצועי החדש בהפועל נצרת עילית שלא להמשיך עם מלך השערים בעונה שעברה, ג'ורג' אמסיס, שכבש 8 שערים, כולל שער הניצחון במשחק המבחן נגד כפר קאסם, שהשאיר את הקבוצה בליגה הלאומית לעונה נוספת.

. אמסיס (צילום חגאג רחאל)
אמסיס (צילום חגאג רחאל)

אמסיס הגיע לנצרת עילית בחודש ינואר 2016 וכבש 6 שערים חשובים בדרך להישארות בליגה. בעונה החולפת כאמור, כבש 8 שערי ליגה בעונה שלמה. 14 שערי ליגה לא שכנעו את הצוות המקצועי החדש להמשיך איתו לעונה נוספת.

יש לציין כי אמסיס עזב בטונים צורמים, על רקע האשמות מכיוון גורמים שכבר אינם בקבוצה כאילו לא התכוון להתאמץ נגד כפר קאסם. אותם גורמים כבר אינם במועדון ואילו אמסיס הוכיח כי הוא ספורטאי אמיתי כאשר כבש את שער הניצחון. בסביבתו של אמסיס אמרו כי למרות המשקעים שנוצרו, הוא נפגע עד עמקי נשמתו כאשר אפילו לא גיששו אצלו או לחלופין לא הודיעו לו כי הם מוותרים על שרותיו.

שער הניצחון לזכות ראשון לציון בשבוע שעבר, רק חידד את השאלה מדוע לא התעקשו להשאיר אותו, במיוחד לאור העובדה שהחלוץ שכן המשיך בקבוצה, ניקולס פלצ'וק, יותר פצוע מאשר בריא וממשיך במגמת הפציעות שלו מהעונה שעברה, עובדה שלא נשקלה מספיק מראש.

 

בדוק גם

אים בפעולה (צילום כבאות והצלה)

התקשר למשטרה והודיע: הצתתי הבית עם בני המשפחה

דרמה בעפולה: שוטרי משטרת ישראל יחד עם לוחמי כבוי אש הוזנקו למקום והבחינו בעשן יוצא מהדירה נכנסו לתוכה ואכן אש אחזה בסלון הדירה. לוחמי האש סרקו את הדירה היטב אך לא נמצאו בה אנשים. שוטרי משטרת ישראל פינו מהבניין 5 דיירים שסבלו משאיפות עשן.

על קברו של שאול עמור ז"ל (צילום דוברות העירייה)

13 שנים לפטירתו של שאול עמור ז"ל

ראש העיר אלי ברדה, בני משפחה, חברים ותושבים השתתפו באזכרה של ראש העיר לשעבר,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *