מבזקים
בית / עמקים / נדל"ן עמקים / להחלטות החשובות בחיים

להחלטות החשובות בחיים

בעסקת נדל"ן חשובה האמינות, האיכות והמקצועיות. תמר נכסים 26 בע"מ, בהנהלת מייק קסוס מעפולה עומדת בקריטריונים ובסטנדרטים האיכותיים ביותר ושמה הולך לפניה ברחבי העיר עפולה וסביבותיה. משרד תמר נכסים הוקם בשנת 2004.

פרויקט של תמר נכסים
פרויקט של תמר נכסים

בשנת 2014 התאגד המשרד לחברה "תמר נכסים 26 בע"מ". החברה פועלת בתחום הנדל"ן בכל רחבי הארץ. רכישת נכס הינה החלטה גורלית ומשמעותית בחייו של אדם, קונים המחפשים לרכוש נכס מגיעים לפגישה מקדימה ורק לאחר שהובחנו כל צרכיהם, יוצגו בפניהם הנכסים הרלוונטיים. בעלי נכסים המעוניינים למכור את נכסיהם, מביעים אמון פעם אחר פעם במשרדנו הוותיק, המקצועי והאמין.

מחלקת יד שנייה:

מחלקת היד השנייה של החברה מייצגת יותר מ- 100 נכסים בבלעדיות וזאת כתוצאה מעבודת שטח מתמדת, אמינות, שמירת קשר עם המוכרים, יכולת מכירה גבוהה של סוכני החברה והיכרות של תחום הנדל"ן יותר מעשור. בנוסף, במאגר החברה כ-400 קונים פוטנציאלים המחפשים נכס למגורים או השקעה.

מחלקת ניהול נכסים:

מחלקת ניהול הנכסים מטפלת בנכסי לקוחות החברה בהיבט של הסדר תשלומים, טיפול מול הרשות המקומית, תחזוקה ועדכון לגבי חידושי חוזה או מציאת דייר חלופי. משקיעים מעמק יזרעאל, עפולה ורחבי הארץ כבר הכירו את חברת הניהול של חברת תמר נכסים 26 בע"מ וכיום יותר ויותר משקיעים רוכשים נכסים להשקעה בידיעה שיש מי שמטפל בנכס בצורה מקצועית ואמינה לאורך השנים.

מחלקה מסחרית:

תמר נכסים 26 בע"מ הינה החברה המובילה ביותר בתחום נדל"ן מסחרי בעפולה, החברה מציעה למכירה והשכרה חנויות, משרדים, עסקים ושטחי מסחר בכל רחבי העיר.

מחלקת שיווק פרויקטים:

חברת תמר נכסים 26 בע"מ מתמחה בשיווק פרויקטים חדשים ומנהלת את מערך המכירות בעבור חברות בנייה מהטובות בארץ. מחלקת השיווק שלנו פועלת תוך מחויבות גבוהה ללקוחותינו, יצירתיות מחשבתית ועמידה ביעדים מאתגרים. אנו מבינים את צורכי השוק המשתנים ויודעים להתאים פתרונות חדשניים ובהתאם לערכים בהם אנו מאמינים.

2006 – הפרויקט הראשון שנבנה ברובע יזרעאל "סביוני העמק" של חברת אפריקה ישראל.

2009 – "פרויקט רובע יזרעאל" של חברת מבני גזית הכולל 180 יח"ד בעיר עפולה.

2012 – פרויקט "בית ונוף" של חברת מבני גזית הכולל 75 יח"ד בעיר כרמיאל.

2013 – שיווק של כ-4,000 מ"ר של חנויות משרדים ושטחי מסחר ברחוב החשמל מול השוק העירוני בעפולה.

2015 – פרויקט N1 של חברת דלקל נדל"ן פרויקט היוקרה היחיד מסוגו ברובע יזרעאל עפולה.

2017 – פרויקט התחדשות עירונית של חברת מבני גזית בגבעתיים.

הערכים בהם אנו מאמינים:

יושרה מקצועית ושקיפות המהווים בסיס להתקשרותנו עם קהל לקוחותינו וספקי החברה.

יעילות על מנת לנהל את מערך השיווק בהתאם ליעדים ולמקסם את התשואה בהשקעה.

שאיפה למצוינות ויצירתיות – לספק את הפתרונות החדשניים והמתאימים ביותר ללקוחותינו.

החברה שומרת על סטנדרט גבוה בגיוס יועצי נדל"ן חדשים וסוכני החברה נבחנים ונבדקים בקפידה.כל סוכני החברה ומנהליה הם יועצי נדל"ן אמינים מסורים ומקצועיים המוכרים היטב בעיר עפולה וסביבותיה, והינם מורשים מטעם משרד המשפטים ורשם המתווכים.

למה דווקא תמר נכסים 26 בע"מ:

תמר נכסים 26 בע"מ, הוא משרד לשיווק ותיווך בנדל"ן המוביל בעפולה. יועצי הנדל"ן של החברה מייצגים בהצלחה רבה קונים, מוכרים, שוכרים ומשכירים ומעורבים במס' גדול של עסקאות, זאת בשל שליטה מובהקת בשוק הנדל"ן המקומי. חברת הניהול שלנו מנהלת עבור משקיעים רבים למעלה מ- 200 נכסים בבלעדיות בתחום ההשכרה ומניבה להם אחוזי תשואה גבוהים. מחלקת שיווק הפרויקטים שלנו אחראית על שיווק הפרויקטים המובילים בעיר עפולה.

בדוק גם

רם בן ברק

"העמק והגליל בשבילי תמיד היו ויהיו הבית"

אומר סגן ומשנה לראש המוסד לשעבר, רם בן ברק, שהודיע השבוע על הצטרפותו למפלגת 'יש עתיד' * "מכאן שאבתי את הערכים ואת האהבה לארץ ישראל" * "הייתי מעוניין לקדם תעשיות שיספקו תעסוקה לתושבי הגליל", הוא מצהיר

דודי טויטו מימין (צילום חגאג רחאל)

"אשחק איפה שהמאמן יציב אותי"

כדורגלן הפועל עפולה, דודי טויטו, הועבר מההגנה לקישור ולא מתלונן. "קשר שמאלי זה פחות או יותר כמו מגן שמאלי, רק שאני משחק יותר גבוה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *