בית / עמקים / ספורט עמקים / לא עוד מעצמה גרעינית

לא עוד מעצמה גרעינית

האצטדיון העירוני בעפולה זוכה בשנים האחרונות למחמאות מכל מי שמתארח בו. החל בקבוצות הליגה הלאומית שמגיעות למשחקים, המשך באנשי ערוץ הספורט שמציינים בשידורים את משטח הדשא הנהדר ואת הסדר והניקיון ועד אנשי ההתאחדות שהחליטו לקיים משחק של אחת מהנבחרות הצעירות במתקן המרשים.

הגרעינים בחוץ. האצטדיון בעפולה
הגרעינים בחוץ. האצטדיון בעפולה

עמית אשכנזי שמנהל את המתקן ביד רמה מבנייתו ועד היום הודיע השבוע כי האצטדיון העירוני בעפולה נכנס לפיילוט ניסיון עם האצטדיונים הגדולים בארץ, כמו סמי עופר בחיפה, המושבה בפתח תקווה, טוטו טרנר בבאר שבע, האיצטדיון בנתניה ועוד, שעיקרו הוצאת הגרעינים ממגרשי הכדורגל.

אשכנזי הסביר השבוע כי הוא וצוותו משתדלים להעניק לכל מי שמגיע לאצטדיון חוויית צפייה ברמה הגבוה ביותר, "כמו שמובן לכל שלא מפצחים גרעינים במופע בהיכל התרבות כך אנחנו מבקשים להימנע מפיצוח גרעינים במגרש הכדורגל ושמירה על אסתטיקה וניקיון של המתקן".

אשכנזי לא מודאג מתגובות האוהדים ואומר כי הוא מאמין שהאוהדים ידעו להעריך את השמירה על ניקיון המגרש וההרגשה הנהדרת בישיבה במתקן מסודר ונקי. הוא ציין כי לקראת העונה שבפתח הוא מאחל הצלחה לעירוני הפועל עפולה ומקווה שהקהל הרב שיגיע לתמוך בקבוצה ימשיך ליהנות ממתקן ושירתים ברמה הגבוהה ביותר.

בדוק גם

נתן שחם (צילום דדה עינב)

חתן פרס ישראל הלך לעולמו

נתן שחם ז"ל, חתן פרס ישראל. איש רוח וספר, מחזאי, מוזיקאי, לוחם (אחד הלוחמים אשר הניפו את דגל הדיו המפורסם באילת), מן הבולטים בסופרי דור תש"ח שתרם לספרות הישראלית אוצרות רבים ובמשך השנים הוציא כ-50 ספרים

אלירן חודדה (צילום: שלומי גבאי)

אלירן חודדה לא פורש מכדורגל

חודדה התאחד עם המאמן מוריס אוזן באום אל פאחם, לאחר שהשניים עשו עלייה בעונה שעברה עם הפועל איכסאל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *