בית / עמקים / נצרת עילית / "לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה. לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע, בעקבות גל השמועות בעיר. מלדסי לא מתכחש לעובדה שהקבוצה חייבת כסף לשחקנים ששיחקו בה בעבר ומבטיח לטפל באופן אישי בכל חוב, "אבל לא דרך בית המשפט. מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר.

אלי מלדסי (צילום עצמי)
אלי מלדסי (צילום עצמי)

כזכור, הפועל נצרת עילית ניצלה מירידה בעונה שעברה רק במחזור האחרון, לאחר עונת התאקלמות לא פשוטה בליגה הארצית. בעונה הבאה, מאמינים בנצרת עילית כי דברים ילכו יותר קל. הגעתו של המאמן ראובן יעקב, בשלבי הסיום של העונה החולפת, לאחר שהיה האיש שהעלה בזמנו את הקבוצה לליגה הארצית, מפיחה אופטימיות זהירה בקבוצה.

"אנחנו בשלבי בניית הסגל, מדברים עם שחקנים, זה לא הולך להיות פשוט כי ההיצע דל והביקוש גבוה. יש הרבה קבוצות באזור שנאבקות על מספר מצומצם יחסית של שחקנים, מה שאומר שהאופציה היא להביא שחקנים מאזור המרכז והעלויות יהיו גבוהות יותר בצורה משמעותית", אומר היו"ר מלדסי, שזוכה להערכה רבה על תפקודו.

מי שנמצא בסימן שאלה גדול הוא כוכב הבית, שבי מנשרוב, שלקח פסק זמן מכדורסל ומהעבודה בשרותי בריאות כללית, ונסע לטיול בלתי מוגבל בזמן בארצות הברית. "שבי מחפש את עצמו וזה בסדר, לגיטימי, אנחנו מאוד מעריכים אותו ורוצים שישחק אצלנו, אבל כפי שזה נראה כעת, אני בספק גדול אם הוא יעמדו לרשותנו בעונה הקרובה", אומר היו"ר מלדסי.

בדוק גם

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *