בית / עמקים / נצרת עילית / "לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה. לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע, בעקבות גל השמועות בעיר. מלדסי לא מתכחש לעובדה שהקבוצה חייבת כסף לשחקנים ששיחקו בה בעבר ומבטיח לטפל באופן אישי בכל חוב, "אבל לא דרך בית המשפט. מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר.

אלי מלדסי (צילום עצמי)
אלי מלדסי (צילום עצמי)

כזכור, הפועל נצרת עילית ניצלה מירידה בעונה שעברה רק במחזור האחרון, לאחר עונת התאקלמות לא פשוטה בליגה הארצית. בעונה הבאה, מאמינים בנצרת עילית כי דברים ילכו יותר קל. הגעתו של המאמן ראובן יעקב, בשלבי הסיום של העונה החולפת, לאחר שהיה האיש שהעלה בזמנו את הקבוצה לליגה הארצית, מפיחה אופטימיות זהירה בקבוצה.

"אנחנו בשלבי בניית הסגל, מדברים עם שחקנים, זה לא הולך להיות פשוט כי ההיצע דל והביקוש גבוה. יש הרבה קבוצות באזור שנאבקות על מספר מצומצם יחסית של שחקנים, מה שאומר שהאופציה היא להביא שחקנים מאזור המרכז והעלויות יהיו גבוהות יותר בצורה משמעותית", אומר היו"ר מלדסי, שזוכה להערכה רבה על תפקודו.

מי שנמצא בסימן שאלה גדול הוא כוכב הבית, שבי מנשרוב, שלקח פסק זמן מכדורסל ומהעבודה בשרותי בריאות כללית, ונסע לטיול בלתי מוגבל בזמן בארצות הברית. "שבי מחפש את עצמו וזה בסדר, לגיטימי, אנחנו מאוד מעריכים אותו ורוצים שישחק אצלנו, אבל כפי שזה נראה כעת, אני בספק גדול אם הוא יעמדו לרשותנו בעונה הקרובה", אומר היו"ר מלדסי.

בדוק גם

התאומים איתמר ואבישי גטה (צילום חגאג רחאל)

גאוות העדה

התאומים איתמר ואבישי גטה עושים את צעדיהם הראשונים בהפועל נצרת עילית * וכבר מסומנים כמי שעתידים להגיע רחוק בקבוצה הבוגרת, איתה התחילו להתאמן * המאמן ירון הוכנבוים: "מדובר בשני צעירים רציניים, משקיענים שאוהבים להתאמן ולעבוד קשה"

אופיר בקר כובש את אייה נאפה (צילום עצמי)

אין קוסומוי יש נאפה

כנראה שהעפולאי אופיר בקר החליט ששהה יותר מדי זמן בארץ, אז הוא נתן גיחה לאיה נאפה, קפריסין. הכי קרוב לקוסומוי...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *