בית / עמקים / בית שאן / כמה שווה כדור עם חתימות שחקני אלופת העולם?

כמה שווה כדור עם חתימות שחקני אלופת העולם?

אורן לוי, נער בן 16 מבית שאן, העולה לכתה י' בבית הספר גאון הירדן בנווה איתן, אוהד מושבע של נבחרת צרפת, הגשים חלום כאשר ראה את נבחרתו האהודה מנצחת בגמר המונדיאל   במוסקבה את נבחרת קרואטיה וזוכה בגביע העולם.

אורן ואבי לוי עם הכדור המפורסם (צילום עצמי)
אורן ואבי לוי עם הכדור המפורסם (צילום עצמי)

וזה עוד לא הכל. בזכות הקשרים של אבא אבי לוי, מנכ"ל הפועל בית שאן בימים הגדולים של המועדון והיום סמנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, הצליח לקבל כדור חתום על ידי שחקני נבחרת צרפת. אגב, שוויו של כדור כזה יכול להגיע היום לאלפי יורו, בזכות החתימות של אלופי העולם הטריים.

"זו הייתה חוויה אדירה, נהניתי מהאווירה ובעיקר מהזכייה של צרפת", סיכם אורן לוי, שבוודאי יהיה לו מה לספר לחברים בכתה, עם תחילת שנת הלימודים הבאה.

אבא אבי לוי מתרגש גם הוא. "רק לפני כמה שנים התחלתי את הקריירה שלי בעולם הכדורגל בהפועל בית שאן הקטנה והיום אני בפסגת הכדורגל העולמי. לפעמים אני צובט את עצמי ולא מאמין שזה קורה. בזכות הפועל בית שאן הקטנה הגעתי לאן שהגעתי ואני לא שוכח את זה"

בדוק גם

אורח כבוד. השר בנט במעמד החתימה

בית שאן: הליכוד והבית היהודי ירוצו ברשימה משותפת בראשות ז'קי לוי

בטקס החתימה שנערך במעמד שר החינוך נפתלי בנט וסגן השר אלי בן דהן, אמרו: "אנחנו מתלכדים למען הבית- כי בית שאן לפני הכל". השר נפתלי בנט: לז'קי: "מאחל לך להיות ראש העיר הבא של בית שאן וברוב גדול"

איתן טייב

"ויתרתי על הרבה כסף כדי לא לחבל במאמץ להשאיר את בית שאן"

המאמן איתן טייב הסכים להתפשר ולהפסיד הרבה כסף, כדי לא לפגוע בקבוצת נעוריו, שנרשמה בהתאחדות ברגע האחרון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *