בית / עמקים / חדשות עמקים / "כל מחבל שיוצא לפיגוע, צריך לדעת שלא יחזור חי"

"כל מחבל שיוצא לפיגוע, צריך לדעת שלא יחזור חי"

"לא יכול להיות שמחבל ייצא לפיגוע על מנת להרוג במחשבה שייצא מזה חי. אסור שזה יקרה. כל מחבל שיוצא לפיגוע, צריך לדעת שלא יחזור חי", אמר לפני שעה קלה גבי מלכה ממגדל העמק, שבתו שובה נפצעה אתמול בפיגוע הדקירה  בעפולה.

ההורים גבי ומיכל מלכה (צילום דוברות בית החולים)
ההורים גבי ומיכל מלכה (צילום דוברות בית החולים)

לבקשת המשפחה, הועבר המחבל לבית חולים פוריה. "לנו עשה רע שהבת שלנו כמעט נרצחה ובאותו בית חולים שוכב המחבל הרוצח. זה דבר שאסור שיקרה, דבר כזה לא יכול לקרות במדינת ישראל". האב דרש: "אנחנו מבקשים ממשלת ישראל להוציא הודעה שמדובר באירוע לאומני, אין כאן ספק".

האם מיכל לאור העובדה שהמשטרה לא ממהרת להכריז על האירוע כלאומני: "זה מקומם, מחליש אותנו, הבת שלנו הייתה בדרך למבחן וכמעט נרצחה רק משום היותה יהודיה צנועה וחסודה. זה מכאיב ומשפיל".

האם סיפרה כי בתה בהכרה. "היא כאובה, קשה לה להגות הברות, היא לוחשת, ביקשה שעם ישראל יתפלל ולא יפחד".

האם ציינה את גילויי האהבה שהיא ובעלה מקבלים מכל עבר. "אנחנו מרגישים עטופים, מכל מקום מהארץ ומהעולם מחזקים אותנו, אנשים שאנחנו לא מכירים שולחים שוקולדים, מרגישים שעם ישראל איתנו ונותן לנו כח".

בדוק גם

זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי יודיע על התמודדות לראשות העיר בית שאן ביום חמישי הקרוב

סגן שר השיכון: "בית שאן היא לפני הכל ואני מזמין את כל תושבי בית שאן לשמוע מה יש לי לומר ביום חמישי הקרוב".

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *