בית / עמקים / נצרת עילית / "כל הכבוד למועדון שיודע לכבד את עברו"

"כל הכבוד למועדון שיודע לכבד את עברו"

"זו התרגשות עצומה, כל הכבוד למועדון שיודע לכבד את עברו", אומר כדורגלן העבר של הפועל נצרת עילית, אדולף אהרון.

אדולף אהרון בדמי נצרת עילית באמצע שנות ה- 60
אדולף אהרון בדמי נצרת עילית באמצע שנות ה- 60

אדולף אהרון, שחקן נבחרת רומניה הצעירה לשעבר, עלה לארץ מרומניה בשנת 1965, התחיל לשחק דווקא בהפועל טבריה, אבל אחרי שנה אחת בלבד הגיע לנצרת עילית. שיחק בהגנה ובקישור האחורי, פרש אי שם בתחילת שנות ה- 70, גם הוא מדור השחקנים שהספיקו לשחק במגרש מע"צ המיתולוגי.

בסימן 60 שנה לעיר נצרת עילית, יעניקו בהפועל נצרת עילית גביעי הוקרה ל- 6 שחקני עבר, ששיחקו במועדון בשנותיו הראשונות: אלי לוי, איזו שמילוביץ, בני סולומון, ברוך טבורינסקי, חנניה לוי וכאמור אדולף אהרון, ששני בניו, משה ואריאל, שימשו במשך שנים כשופטי כדורגל ואריאל אף שימש בשנים האחרונות בהנהלת מחלקת הנוער של נצרת עילית.

הטקס יתקיים במחצית משחק הליגה של הפועל נצרת עילית נגד הפועל רמת השרון, במסגרת המחזור ה-17 בליגה הלאומית, ביום שלישי הקרוב,  9 בינואר 2018, ובמסגרתו יקבלו "דור המייסדים", של מועדון הכדורגל הפועל נצרת עילית, אותות הוקרה מיוחדים על תרומתם למועדון בשנותיו הראשונות.

ראש העיר רונן פלוט, שיעניק את אותות ההוקרה ל- 6 שחקני העבר, אמר כי "הם אבני דרך בהיסטוריה של המועדון. בלי עבר אין עתיד והטקס הזה מרגש אותי באופן אישי".

בדוק גם

חסן אבו זייד (צילום חגאג רחאל)

חסן אבו זייד עזב את אחי נצרת, חתם בהפועל איכסאל

אבו זייד הגיע לנצרת מליגת העל, שם שיחק בבני יהודה ובהפועל תל אביב. הוא היה צריך להצעיד את אחי נצרת לליגת העל, לשם כיוונו מלכתחילה, אבל כשל במשימה.

מנחם גנדל (צילום עצמי)

מנחם גנדל יעמוד בראש הרשימה הדתית בנצרת עילית

כך הוחלט בפורום הרבנים בנצרת עילית. בחירתו עשויה לדחוק החוצה את חבר המועצה המכהן, איציק פינטו, שציפה להיות במקום הראשון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *