בית / עמקים / נצרת עילית / "כל הכבוד למועדון שיודע לכבד את עברו"

"כל הכבוד למועדון שיודע לכבד את עברו"

"זו התרגשות עצומה, כל הכבוד למועדון שיודע לכבד את עברו", אומר כדורגלן העבר של הפועל נצרת עילית, אדולף אהרון.

אדולף אהרון בדמי נצרת עילית באמצע שנות ה- 60
אדולף אהרון בדמי נצרת עילית באמצע שנות ה- 60

אדולף אהרון, שחקן נבחרת רומניה הצעירה לשעבר, עלה לארץ מרומניה בשנת 1965, התחיל לשחק דווקא בהפועל טבריה, אבל אחרי שנה אחת בלבד הגיע לנצרת עילית. שיחק בהגנה ובקישור האחורי, פרש אי שם בתחילת שנות ה- 70, גם הוא מדור השחקנים שהספיקו לשחק במגרש מע"צ המיתולוגי.

בסימן 60 שנה לעיר נצרת עילית, יעניקו בהפועל נצרת עילית גביעי הוקרה ל- 6 שחקני עבר, ששיחקו במועדון בשנותיו הראשונות: אלי לוי, איזו שמילוביץ, בני סולומון, ברוך טבורינסקי, חנניה לוי וכאמור אדולף אהרון, ששני בניו, משה ואריאל, שימשו במשך שנים כשופטי כדורגל ואריאל אף שימש בשנים האחרונות בהנהלת מחלקת הנוער של נצרת עילית.

הטקס יתקיים במחצית משחק הליגה של הפועל נצרת עילית נגד הפועל רמת השרון, במסגרת המחזור ה-17 בליגה הלאומית, ביום שלישי הקרוב,  9 בינואר 2018, ובמסגרתו יקבלו "דור המייסדים", של מועדון הכדורגל הפועל נצרת עילית, אותות הוקרה מיוחדים על תרומתם למועדון בשנותיו הראשונות.

ראש העיר רונן פלוט, שיעניק את אותות ההוקרה ל- 6 שחקני העבר, אמר כי "הם אבני דרך בהיסטוריה של המועדון. בלי עבר אין עתיד והטקס הזה מרגש אותי באופן אישי".

בדוק גם

אופק פישלר (צילום אבי רביבו)

אופק פישלר הבריז להפועל נצרת עילית

בנצרת עילית הוציאו כבר הודעה לפיה פישלר סיכם בקבוצה. ביום שישי הגיע לצפות במשחק הניצחון על הפועל חדרה והיום (ראשון) היה אמור לחתום רשמית, אלא שלטענת אנשי נצרת עילית הוא ניתק קשר ונעלם להם.

עיריית נצרת עילית

עיריית נצרת עילית הוציאה צווי סגירה ל- 10 בתי עסק שפעלו ללא היתר ובניגוד לחוק

ראש העיר רונן פלוט חתם על הצווים חרף לחצים פוליטיים הנעוצים בסמיכות לתקופת בחירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *