יום שלישי , אוקטובר 23 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / כוחות אבטחה מתוגברים ישמרו על הסדר בדרבי
גיל ברעם (צילום מיכאל מלכין)
גיל ברעם (צילום מיכאל מלכין)

כוחות אבטחה מתוגברים ישמרו על הסדר בדרבי

במכבי אחי נצרת הודיע כי לא פחות מכ- 800 מאוהדי הקבוצה צפויים להגיע ביום חמישי לדרבי הנצרתי המסקרן, בין הפועל נצרת עילית למכבי אחי נצרת, שיתקיים באצטדיון גרין ויועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.

גיל ברעם (צילום מיכאל מלכין)
גיל ברעם (צילום מיכאל מלכין)

הודעת אחי נצרת הגבירה את הלחץ במשטרה ועל פי הערכת מצב שהתקיימה, דורשת המשטרה הצבת 26 שוטרים ועוד 25 מאבטחים, כמות גדולה של כוחות אבטחה לעומת הרגיל.

בהפועל נצרת עילית, שיצטרכו לשאת בהוצאות הכספיות, לא מרוצים וטוענים כי באחי נצרת מגזימים. המנכ"ל גיל ברעם: "במקרה הטוב יגיעו כ- 400 אוהדים שלהם למשחק". האיש החזק באחי נצרת, אחמד חילו: "מזג האוויר צפוי להיות מצוין, מדובר בנסיעה קצרה, אין סיבה שהקהל שלנו לא יגיע למשחק, יש תכונה רבה בעיר לקראת הדרבי".

מדובר במשחק חשוב על כרטיס העלייה לפלייאוף העליון. מכבי אחי נצרת, בהדרכת שלומי דורה, מדורגת במקום ה- 8 בטבלה ועם 38 נקודות, בעוד שהפועל נצרת עילית, בהדרכת ירון הוכנבוים, מדורגת במקום ה- 9 עם 36 נקודות.

בדוק גם

קורן נוימרק ורותם ינאי .צילום: אלכס הובר

חברי הליכוד בכרמיאל: "הודעתו של קורן נוימרק פורסמה על דעת עצמו בלבד"

בעקבות הודעתו של עו"ד קורן נוימרק מהליכוד בדבר התמיכה ברותם ינאי לראשות העירייה מגיבים חברי הליכוד הבכירים בסניף כרמיאל: "הודעתו של קורן נוימרק איננה משקפת את דעתם של רוב חברי הליכוד בכרמיאל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *