בית / עמקים / נצרת עילית / כדורסל: בר חג'בי חתם בהפועל נצרת עילית

כדורסל: בר חג'בי חתם בהפועל נצרת עילית

קבוצת הכדורסל של הפועל  נצרת עילית, שפתחה את העונה עם ארבעה הפסדים רצופים,  תשחק ביום ראשון במשחק חוץ נגד הפועל כרמיאל, שגם לה 4 הפסדים ונמצאת עמוק בתחתית

שבי מנשרוב והמאמן ליאור אנגלמן מקבלים את הרכש החדש (באמצע) צילום עצמי
שבי מנשרוב והמאמן ליאור אנגלמן מקבלים את הרכש החדש (באמצע) צילום עצמי

השבוע  הוחתם בקבוצה השחקן בר חג'בי מהפעל עכו, בעקבות ההבנה כי הקבוצה במתכונתה הנוכחית לא יכולה להגיע רחוק והיא זקוקה לחיזוק בהול.

חג'בי הוא  בעל רזומה עשיר וניסיון בליגה,  עלה בשנה שעברה ליגה עם קבוצת הכדורסל קריית מוצקין ועשה עלייה נוספת עם קבוצת הכדורסל מגדל העמק.

"בר הינו שחקן רב גוני בעל יכולת וניסיון בליגה ארצית ולאומית. הוא יוסיף לנו מניסיונו ויחזק אותנו משמעותית", אומר המאמן ליאור אנגלמן.

יושב ראש הקבוצה, אלי מלדסי, אומר שזה לא השינוי המקצועי האחרון שהוא מתכוון לעשות. "יש  ביכולתו של בר חג'בי להוביל את הקבוצה, יחד עם השחקנים הבכירים שבי מנשרוב, בר ראובן, רועי נברו חן ענבי ולנסות להגיע לחוף מבטחים כמה שיותר מהר. נעשה את כל השינויים הנדרשים כדי שהקבוצה תצליח. אני מאמין במאמן ובסגל השחקנים", אמר מלדסי.

בדוק גם

אחד החזקים בהתאחדות. אבי לוי (צילום עצמי)

מה יהיה מעמדו של אבי לוי?

הודעת הפרישה של יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, עלולה להביא גם לשינוי במעמדו של מנהל אגף הליגות המקצועניות

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *