בית / עמקים / נצרת עילית / כדורסל: בר חג'בי חתם בהפועל נצרת עילית

כדורסל: בר חג'בי חתם בהפועל נצרת עילית

קבוצת הכדורסל של הפועל  נצרת עילית, שפתחה את העונה עם ארבעה הפסדים רצופים,  תשחק ביום ראשון במשחק חוץ נגד הפועל כרמיאל, שגם לה 4 הפסדים ונמצאת עמוק בתחתית

שבי מנשרוב והמאמן ליאור אנגלמן מקבלים את הרכש החדש (באמצע) צילום עצמי
שבי מנשרוב והמאמן ליאור אנגלמן מקבלים את הרכש החדש (באמצע) צילום עצמי

השבוע  הוחתם בקבוצה השחקן בר חג'בי מהפעל עכו, בעקבות ההבנה כי הקבוצה במתכונתה הנוכחית לא יכולה להגיע רחוק והיא זקוקה לחיזוק בהול.

חג'בי הוא  בעל רזומה עשיר וניסיון בליגה,  עלה בשנה שעברה ליגה עם קבוצת הכדורסל קריית מוצקין ועשה עלייה נוספת עם קבוצת הכדורסל מגדל העמק.

"בר הינו שחקן רב גוני בעל יכולת וניסיון בליגה ארצית ולאומית. הוא יוסיף לנו מניסיונו ויחזק אותנו משמעותית", אומר המאמן ליאור אנגלמן.

יושב ראש הקבוצה, אלי מלדסי, אומר שזה לא השינוי המקצועי האחרון שהוא מתכוון לעשות. "יש  ביכולתו של בר חג'בי להוביל את הקבוצה, יחד עם השחקנים הבכירים שבי מנשרוב, בר ראובן, רועי נברו חן ענבי ולנסות להגיע לחוף מבטחים כמה שיותר מהר. נעשה את כל השינויים הנדרשים כדי שהקבוצה תצליח. אני מאמין במאמן ובסגל השחקנים", אמר מלדסי.

בדוק גם

אופק פישלר (צילום אבי רביבו)

אופק פישלר הבריז להפועל נצרת עילית

בנצרת עילית הוציאו כבר הודעה לפיה פישלר סיכם בקבוצה. ביום שישי הגיע לצפות במשחק הניצחון על הפועל חדרה והיום (ראשון) היה אמור לחתום רשמית, אלא שלטענת אנשי נצרת עילית הוא ניתק קשר ונעלם להם.

עיריית נצרת עילית

עיריית נצרת עילית הוציאה צווי סגירה ל- 10 בתי עסק שפעלו ללא היתר ובניגוד לחוק

ראש העיר רונן פלוט חתם על הצווים חרף לחצים פוליטיים הנעוצים בסמיכות לתקופת בחירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *