בית / עמקים / נצרת עילית / כדורסל: בר חג'בי חתם בהפועל נצרת עילית

כדורסל: בר חג'בי חתם בהפועל נצרת עילית

קבוצת הכדורסל של הפועל  נצרת עילית, שפתחה את העונה עם ארבעה הפסדים רצופים,  תשחק ביום ראשון במשחק חוץ נגד הפועל כרמיאל, שגם לה 4 הפסדים ונמצאת עמוק בתחתית

שבי מנשרוב והמאמן ליאור אנגלמן מקבלים את הרכש החדש (באמצע) צילום עצמי
שבי מנשרוב והמאמן ליאור אנגלמן מקבלים את הרכש החדש (באמצע) צילום עצמי

השבוע  הוחתם בקבוצה השחקן בר חג'בי מהפעל עכו, בעקבות ההבנה כי הקבוצה במתכונתה הנוכחית לא יכולה להגיע רחוק והיא זקוקה לחיזוק בהול.

חג'בי הוא  בעל רזומה עשיר וניסיון בליגה,  עלה בשנה שעברה ליגה עם קבוצת הכדורסל קריית מוצקין ועשה עלייה נוספת עם קבוצת הכדורסל מגדל העמק.

"בר הינו שחקן רב גוני בעל יכולת וניסיון בליגה ארצית ולאומית. הוא יוסיף לנו מניסיונו ויחזק אותנו משמעותית", אומר המאמן ליאור אנגלמן.

יושב ראש הקבוצה, אלי מלדסי, אומר שזה לא השינוי המקצועי האחרון שהוא מתכוון לעשות. "יש  ביכולתו של בר חג'בי להוביל את הקבוצה, יחד עם השחקנים הבכירים שבי מנשרוב, בר ראובן, רועי נברו חן ענבי ולנסות להגיע לחוף מבטחים כמה שיותר מהר. נעשה את כל השינויים הנדרשים כדי שהקבוצה תצליח. אני מאמין במאמן ובסגל השחקנים", אמר מלדסי.

בדוק גם

שמריה הראל והזוג נתניהו

החבר של ביבי

איך זה שמכל האנשים בעולם, בחר ראש הממשלה בנימין נתניהו בשליח חב"ד מנצרת עילית לעמוד לצדו באירוע פתיחת שגרירות ארה"ב בירושלים? "אנחנו חברים", מסביר שמריה הראל ומספר לראשונה על החברות האמיצה עם ביבי עוד מתקופת השירות הצבאי המשותף בסיירת מטכ"ל והלימודים בבוסטון.

טיפני בן חיון

המשטרה מבקשת עזרת הציבור באיתור באיתור נעדרת ממגדל העמק

עקבותיה של טיפני בן חיון בת 17 תושבת מגדל העמק, אבדו מאתמול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *