בית / עמקים / נצרת עילית / כבש את דרום אמריקה

כבש את דרום אמריקה

רועי שר בעיר האבודה
רועי שר בעיר האבודה

רועי שר, חייל משוחרר מנצרת עילית, חורש את דרום אמריקה במסגרת הטיול הגדול של אחרי הצבא. ממש בימים אלה הוא נמצא בעיר האבודה מצ'ו פיצ'ו, עיר שבנו בני האינקה במאה ה-15, כוסתה על ידי היער והתגלתה מחדש בתחילת המאה ה- 20, המשלבת עתיקות יפהפיות עם נוף הררי. פשוט מדהים.

*ואילו ההורים של רועי שר מהאייטם הקודם, מורה הנהיגה גדי שר ואשתו ליאורה, מזכירה ראשית בבית משפט השלום, העבירו את חול המועד בבודפשט. היה כיף.

*איזו שמילוביץ מנצרת עילית, טס לפיניקס אריזונה, להשתתף בחגיגת בר המצווה של הנכד עידן, בנו של עוד החי כבר שנים רבות בארצות הברית. מזל טוב.

גם הלל טרנצנקו חולה על הקינוחים  של בליקר בייקרי נצרת עילית. ויש לנו אפילו תיעוד "על חם" בשבילכם…

*בדיוק בפסח חגג יום הולדת אמציה ספיר, פקיד הבנק הכי אדמוני בבנק דיסקונט בנצרת עילית ופינק את החברים לעבודה בשתייה. מזל טוב.

בדוק גם

שמריאל פרדז'ב (צילום חגאג רחאל)

במקום לככב במכבי ת"א, נתקע בעין מאהל בליגה ב'

בגיל נערים רצתה מכבי תל אביב את שמריאל פרדז'ב * חילוקי דעות כספיים השאירו אותו בהפועל נצרת עילית * מכאן הקריירה שלו נתקעה במקום להמריא * השבוע כבש שער ניצחון שהשאיר את עין מאהל בליגה * סיפורו של כדורגלן מפוספס

אשר כהן (צילום עצמי)

זה שיר פרידה

התאטרון המרוקאי במגדל העמק, שהוקם לפני 18 שנים והיה לראשון במדינה, מקפיא את פעילותו בעקבות בעיה רפואית של המנהל והבמאי אשר כהן, שמונעת ממנו המשך פעילות: "אשמח אם מישהו ירים את הכפפה ויפעיל את התאטרון בעתיד"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *