יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / יופי אמיתי
יונית פרץ מדגמנת (צילום עידו לביא)
יונית פרץ מדגמנת (צילום עידו לביא)

יופי אמיתי

השבוע, ראה אור קטלוג ראשון מסוגו של בגדי ים,  המותאמים במיוחד לנשים המתמודדות עם סרטן השד ולמחלימות. בקטלוג שהינו יוזמה של יאנה דרום, מותג הטיפוח Dove ו"סלונה" כיכבו 10 נשים בגילאי 25-65 המתמודדות עם סרטן השד, וכאלו שהחלימו, שעברו כריתות שד ושחזורים, והן אלו שיציגו את בגדי הים המיוחדים. יאנה דרום, שיזמה את הפרויקט, החלה לשווק את בגדי הים שלה לאחר שחלתה בעצמה בסרטן השד ונאלצה לעבור כריתת שד ושחזור שלא הצליח.

יונית פרץ מדגמנת (צילום עידו לביא)
יונית פרץ מדגמנת (צילום עידו לביא)

בין המשתתפות בפרויקט, יונית פרץ המתגוררת בעפולה, בת 29, נשואה ואם לילד אחד.

יונית נשאית של הגנים, שמגדילים משמעותית את הסיכון לחלות בסרטן השד והשחלות. בחודש שישי להריונה מיששה יונית גוש, אך לא הבינה מה הוא. לאחר חודש קיבלה יונית את בשורת הסרטן.

מיד לאחר קבלת הבשורה התחילה טיפולים כימותרפיים שלוו כמובן בפחדים גדולים על העובר. הטיפולים הראו אפקטיביות והגידול הצטמצם מאד. בשבוע 39 להריונה יונית הפסיקה את הטיפול, היא קיבלה זירוז וילדה לידה טבעית. מיד לאחר הלידה היא חזרה לסיים את כל הטיפולים שהייתה צריכה לעשות. הטיפול האחרון של יונית היה לפני כשלושה חודשים ולפני כחודש וחצי עברה ניתוח כריתה ושחזור דו צדדי של השדיים.

 

 

בדוק גם

"חברה מתוקנת ונאורה מצווה לנהוג בחמלה כלפי כל ייצור חי". הכלבה קאיה | צילום: עצמי

קולת העונש: רצח כלבה ונידון לעבודות שירות

תושב קרית ים, ששיסף גרונה של כלבה וגרם לה מוות ביסורים, ירצה את עבודות השירות בבית הקשיש. כספי הקנס שהושת עליו יועברו לקרן להגנה על בעלי חיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *