בית / עמקים / חדשות עמקים / יופי אמיתי

יופי אמיתי

השבוע, ראה אור קטלוג ראשון מסוגו של בגדי ים,  המותאמים במיוחד לנשים המתמודדות עם סרטן השד ולמחלימות. בקטלוג שהינו יוזמה של יאנה דרום, מותג הטיפוח Dove ו"סלונה" כיכבו 10 נשים בגילאי 25-65 המתמודדות עם סרטן השד, וכאלו שהחלימו, שעברו כריתות שד ושחזורים, והן אלו שיציגו את בגדי הים המיוחדים. יאנה דרום, שיזמה את הפרויקט, החלה לשווק את בגדי הים שלה לאחר שחלתה בעצמה בסרטן השד ונאלצה לעבור כריתת שד ושחזור שלא הצליח.

יונית פרץ מדגמנת (צילום עידו לביא)
יונית פרץ מדגמנת (צילום עידו לביא)

בין המשתתפות בפרויקט, יונית פרץ המתגוררת בעפולה, בת 29, נשואה ואם לילד אחד.

יונית נשאית של הגנים, שמגדילים משמעותית את הסיכון לחלות בסרטן השד והשחלות. בחודש שישי להריונה מיששה יונית גוש, אך לא הבינה מה הוא. לאחר חודש קיבלה יונית את בשורת הסרטן.

מיד לאחר קבלת הבשורה התחילה טיפולים כימותרפיים שלוו כמובן בפחדים גדולים על העובר. הטיפולים הראו אפקטיביות והגידול הצטמצם מאד. בשבוע 39 להריונה יונית הפסיקה את הטיפול, היא קיבלה זירוז וילדה לידה טבעית. מיד לאחר הלידה היא חזרה לסיים את כל הטיפולים שהייתה צריכה לעשות. הטיפול האחרון של יונית היה לפני כשלושה חודשים ולפני כחודש וחצי עברה ניתוח כריתה ושחזור דו צדדי של השדיים.

 

 

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *