בית / עמקים / נצרת עילית / יובל שאוט במו"מ עם נצרת עילית, העדיפות לליגת העל

יובל שאוט במו"מ עם נצרת עילית, העדיפות לליגת העל

האם החלוץ יובל שאוט ישחק בעונה הבאה בהפועל נצרת עילית? שני הצדדים מנהלים בתקופה האחרונה משא ומתן שקט, שעשוי להוביל בסופו של דבר לחתימה.

יובל שאוט (צילום: חגאג רחאל)
יובל שאוט (צילום: חגאג רחאל)

בסביבתו של שאוט, אחד החלוצים הכי טובים שצמחו בעשור האחרון בכדורגל העפולאי, אומרים: "הוא לא שולל אפשרות לשחק בנצרת עילית, אבל מעדיף לחכות להצעה מליגת העל, נצרת עילית זו אופציה טובה עבורו, נחכה ונראה איך יתפתחו דברים".

מקורב לשאוט אומר: "נצרת עילית יודעים את הסכומים שקיבל בהפועל עפולה, אבל הם לא התקדמו לדבר על כסף, צפויה פגישה נוספת ואז דברים יהיו יותר ברורים". אגב, העלות של שאוט היא כ- 20 אלף שקל בחודש פלוס רכב שכור.

יובל שאוט עדיין מעדיף למצות את אופציית ליגת העל, לפני שישיב בחיוב להצעה של נצרת עילית. ידע על עוד 2 קבוצות בליגה הלאומית שמעוניינות בשחקן.

אגב, היה מי שטען שלשאוט אין הסכם פרידה חתום מהפועל עפולה ומבחינה טכנית הוא יכול להתייצב לפתיחת האימונים בראשית חודש יולי ולהודיע כי חשב והחליט לא לוותר על החוזה לשנתיים שברשותו.

בנצרת עילית מפנטזים על חוד קטלני, שיכלול את שאוט וחוליו סזאר וגיא דיין מתחתם. "זו יכולה להיות התקפה קטלנית".

בדוק גם

זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי יודיע על התמודדות לראשות העיר בית שאן ביום חמישי הקרוב

סגן שר השיכון: "בית שאן היא לפני הכל ואני מזמין את כל תושבי בית שאן לשמוע מה יש לי לומר ביום חמישי הקרוב".

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *