בית / עמקים / נצרת עילית / יובל שאוט במו"מ עם נצרת עילית, העדיפות לליגת העל

יובל שאוט במו"מ עם נצרת עילית, העדיפות לליגת העל

האם החלוץ יובל שאוט ישחק בעונה הבאה בהפועל נצרת עילית? שני הצדדים מנהלים בתקופה האחרונה משא ומתן שקט, שעשוי להוביל בסופו של דבר לחתימה.

יובל שאוט (צילום: חגאג רחאל)
יובל שאוט (צילום: חגאג רחאל)

בסביבתו של שאוט, אחד החלוצים הכי טובים שצמחו בעשור האחרון בכדורגל העפולאי, אומרים: "הוא לא שולל אפשרות לשחק בנצרת עילית, אבל מעדיף לחכות להצעה מליגת העל, נצרת עילית זו אופציה טובה עבורו, נחכה ונראה איך יתפתחו דברים".

מקורב לשאוט אומר: "נצרת עילית יודעים את הסכומים שקיבל בהפועל עפולה, אבל הם לא התקדמו לדבר על כסף, צפויה פגישה נוספת ואז דברים יהיו יותר ברורים". אגב, העלות של שאוט היא כ- 20 אלף שקל בחודש פלוס רכב שכור.

יובל שאוט עדיין מעדיף למצות את אופציית ליגת העל, לפני שישיב בחיוב להצעה של נצרת עילית. ידע על עוד 2 קבוצות בליגה הלאומית שמעוניינות בשחקן.

אגב, היה מי שטען שלשאוט אין הסכם פרידה חתום מהפועל עפולה ומבחינה טכנית הוא יכול להתייצב לפתיחת האימונים בראשית חודש יולי ולהודיע כי חשב והחליט לא לוותר על החוזה לשנתיים שברשותו.

בנצרת עילית מפנטזים על חוד קטלני, שיכלול את שאוט וחוליו סזאר וגיא דיין מתחתם. "זו יכולה להיות התקפה קטלנית".

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *