בית / עמקים / נצרת עילית / יובל שאוט: "אני מתגעגע לכדורגל"

יובל שאוט: "אני מתגעגע לכדורגל"

"קשה לי בלי כדורגל", מודה יובל שאוט, כוכב הפועל עפולה לשעבר, שבקיץ עבר להפועל נצרת עילית, שם תלו בו ציפיות גבוהות, אבל לרוע מזלו נפצע קשה, קרע רצועה צולבת בברך ועבר ניתוח לשחזור הרצועה, אותו במשך תקופה ארוכה.

שאוט במדי נצרת עילית לפני הפציעה (צילום חגאג רחאל)
שאוט במדי נצרת עילית לפני הפציעה (צילום חגאג רחאל)

שאוט, שמקפיד לשמור על קשר עם החברים לקבוצה והגיע אתמול לטקס הרמת כוסית לחג, מנסה לשמור על אופטימיות. השבוע הוא התחיל ללכת בלי קביים, "זו התקדמות עבורי", הוא אומר, "אם הכל ילך כמו שצריך ולפי התכנון, אחזור לפעילות בתחילת חודש מרץ".

השבוע הוא הגיע לביקורת במרכז הרפואי בתל אביב בו עבר את הניתוח ולאחריה הוסרו התפרים מרגלו. "אמשיך פיזיותרפיה במלוא המרץ, היום כל יומי סובב סביב השיקום. אני מתכונן לעבוד קשה כדי לעמוד ביעד שהצבתי לעצמי, לחזור לאימונים בתחילת חודש מרץ", הוא אומר.

שאוט חוזר ואומר: "אני מתגעגע לכדורגל, אתה לא תאמין כמה". השחקן שהתרגל לעשות את חגי תשרי כשחקן פעיל במשך למעלה מעשור, פתאום נקלע למציאות לא מוכרת מבחינתו. "לפחות יש לי המון זמן למשפחה", הוא מתנחם , "אבל גם הם היו מעדיפים שאהיה בריא ועסוק בכדורגל ולא בשיקום".

בדוק גם

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *