בית / עמקים / חדשות עמקים / טקס ברית ערים תאומות בין נצרת עילית לבוקרשט ייחתם הבוקר

טקס ברית ערים תאומות בין נצרת עילית לבוקרשט ייחתם הבוקר

טקס חתימת ברית ערים תאומות בין נצרת עילית לסקטור 1 בבוקרשט בירת רומניה ייחתם הבוקר (שני) בבניין העירייה בנצרת עילית, בתום משא ומתן ממושך בין הצדדים שארך כשנה. עיר הבירה הרומנית מחולקת לשישה אזורים, כשבכל אחד מהם עומד ראש עיר עצמאי.

ראשי הערים פלוט וטודורץ עם בנות הזוג
ראשי הערים פלוט וטודורץ עם בנות הזוג

אתמול הגיעה המשלחת מרומניה לישראל, בראשותו של ראש העיר, דניאל טודורץ וחברי מועצה. ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אמר כי הוא מקווה שנפתחה דרך חדשה בין הצדדים שיובילו לשיתופי פעולה בכל התחומים למען התושבים.

היום מצפה לרומנים סיור בנצרת עילית. בין היתר יבקרו בפרויקטים הרבים המתבצעים בעיר, בבית קק"ל למצוינות, ובמרכז המוזיקה במתנ"ס גרין. כמו כן יבקרו במפעל עלית.

בדוק גם

שמריאל פרדז'ב (צילום חגאג רחאל)

במקום לככב במכבי ת"א, נתקע בעין מאהל בליגה ב'

בגיל נערים רצתה מכבי תל אביב את שמריאל פרדז'ב * חילוקי דעות כספיים השאירו אותו בהפועל נצרת עילית * מכאן הקריירה שלו נתקעה במקום להמריא * השבוע כבש שער ניצחון שהשאיר את עין מאהל בליגה * סיפורו של כדורגלן מפוספס

אשר כהן (צילום עצמי)

זה שיר פרידה

התאטרון המרוקאי במגדל העמק, שהוקם לפני 18 שנים והיה לראשון במדינה, מקפיא את פעילותו בעקבות בעיה רפואית של המנהל והבמאי אשר כהן, שמונעת ממנו המשך פעילות: "אשמח אם מישהו ירים את הכפפה ויפעיל את התאטרון בעתיד"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *