בית / עמקים / מגדל העמק / טיול בהפתעה

טיול בהפתעה

 

בחוץ לארץ . סופי וסוזנה (צילום עצמי)
בחוץ לארץ . סופי וסוזנה (צילום עצמי)

עובדת מחלקת הרווחה בעיריית מגדל העמק, סופי זילברשטיין, הפתיעה את בתה סוזאנה קליימן מלכה, מנכ"לית חברת הבניה של האבא ארקדי קליימן, בטיול מהנה עם ים של אטרקציות במשך 10 ימים באוקראינה

* חבר מועצת העיר נצרת עילית, גלינה סליפקו, מה זה התגאתה בכלתה ניקול, שסיימה לימודים לתואר ראשון, והכריזה: "גם לי יש חלק בפרויקט הזה".

* עובדת עיריית מגדל העמק, יפה שגב קריספין, העובדת למעלה מ- 22 שנים בגני הילדים, חגגה יום הולדת 54 עם בני משפחתה במסעדת האחוזה בעפולה. מזל טוב מהמדור ורק בריאות.

* מ"מ ראש העיר נצרת עילית, אלכס גדלקין, התרגש מאוד בחנוכת תערוכת הממציאים הישראלים שהוצבה דרך קבע במכללת נצרת עילית – יזרעאל, גדלקין ידיד המכללה התרשם מאוד מהעשייה העצומה.

*מחוז צפון והעמקים של ארגון הגמלאים, חגגו בערב מרגש 70 שנה למדינה, באולמי האוורסט שבאצולת העמק בעפולה, עם אוכל כיד המלך. ערב השתתפו יושב ראש ארגון ארצי בר דגן, סגנו, המנכ"ל והנהלת מחוז סניף חדרה והעמקים בניהולם של היושב ראש אחמד פלאח ורפי אלמקייס.

 

בדוק גם

איילה זלצר (צילום דוברות העירייה)

מגדל העמק: ירידה בשיעור אחוז התלונות המוצדקות בהשוואה לשנת 2016

דוח תלונות הציבור לשנת 2017 הוגש למועצת העיר על ידי איילה זלצר, הממונה על תלונות ציבור ברשות

רפי בן שטרית

סערה בבית שאן בעקבות סגירת גן רגיל ופתיחת גן דתי

ראש העיר, רפי בן שטרית: "מי שטוען, שאני או אגף החינוך בעירייה מעודד או תומך רק בגנים דתיים או סוגר גנים ממלכתיים, כדי לפתוח גן ממ״ד - פשוט משקר. מסית. מדיח. ופועל ממניעים פוליטיים ולא ענייניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *