בית / עמקים / מגדל העמק / טיול בהפתעה

טיול בהפתעה

 

בחוץ לארץ . סופי וסוזנה (צילום עצמי)
בחוץ לארץ . סופי וסוזנה (צילום עצמי)

עובדת מחלקת הרווחה בעיריית מגדל העמק, סופי זילברשטיין, הפתיעה את בתה סוזאנה קליימן מלכה, מנכ"לית חברת הבניה של האבא ארקדי קליימן, בטיול מהנה עם ים של אטרקציות במשך 10 ימים באוקראינה

* חבר מועצת העיר נצרת עילית, גלינה סליפקו, מה זה התגאתה בכלתה ניקול, שסיימה לימודים לתואר ראשון, והכריזה: "גם לי יש חלק בפרויקט הזה".

* עובדת עיריית מגדל העמק, יפה שגב קריספין, העובדת למעלה מ- 22 שנים בגני הילדים, חגגה יום הולדת 54 עם בני משפחתה במסעדת האחוזה בעפולה. מזל טוב מהמדור ורק בריאות.

* מ"מ ראש העיר נצרת עילית, אלכס גדלקין, התרגש מאוד בחנוכת תערוכת הממציאים הישראלים שהוצבה דרך קבע במכללת נצרת עילית – יזרעאל, גדלקין ידיד המכללה התרשם מאוד מהעשייה העצומה.

*מחוז צפון והעמקים של ארגון הגמלאים, חגגו בערב מרגש 70 שנה למדינה, באולמי האוורסט שבאצולת העמק בעפולה, עם אוכל כיד המלך. ערב השתתפו יושב ראש ארגון ארצי בר דגן, סגנו, המנכ"ל והנהלת מחוז סניף חדרה והעמקים בניהולם של היושב ראש אחמד פלאח ורפי אלמקייס.

 

בדוק גם

צילום אילוסטרציה: פוטוליה

נצרת: אישה דקרה גבר ונמלטה מהמקום

הובהל לבית חולים העמק בעפולה במצב בינוני. המשטרה מנסה לאתר את החשודה

יחד

עפולה: תנועת יחד בראשות המשנה לראש העיר מיכאל ברקן תומכת ביצחק מירון

התנועה מייצגת את מגזר העולים מחבר העמים, המהווים כ-20 אחוז מאוכלוסיית העיר. ברקן: "גאה להיות שותף להצלחות של מירון". ראש העיר מירון: "תרומת העולים ניכרת בעיר בכל תחום, נמשיך להצמיח את עפולה ולהוביל אותה להישגים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *