בית / עמקים / נצרת עילית / חלוץ מכבי חיפה ונבחרת הנוער על הכוונת של הפועל נצרת עילית

חלוץ מכבי חיפה ונבחרת הנוער על הכוונת של הפועל נצרת עילית

אחד השחקנים שסומנו כשחקני העתיד של מכבי חיפה, החלוץ גל קטבי, בן 20, נמצא במשא ומתן מתקדם עם הפועל נצרת עילית.

גל קטבי (צילום עצמי)
גל קטבי (צילום עצמי)

לקטבי, המככב בנבחרת הנוער של ישראל, מתגורר בפרדס חנה, חוזה לשלוש שנים במכבי חיפה. לזכותו הופעה אחת בקבוצה הבוגרת, כאשר בעונת 2015/16, תחת רוני לוי, החליף את יוסי בניון במשחק במסגרת גביע המדינה נגד בית"ר ירושלים. "כבר בגיל 16 הוא סומן", אומר גורם במכבי חיפה, שנתנה לנצרת עילית אור ירוק לנהל אתו משא ומתן.

סוכנו של השחקן הוא שוער העבר, דודו אווט, ששוחח עם אנשי נצרת עילית, אם כי עדיין אין דברים סגורים רשמית. יש לציין כי השחקן מחזיק בהצעות גם מהפועל חדרה והפועל רמת גן.

בעמק כמו בעמק אי אפשר בלי היריבות בין נצרת עילית לשכנים מעפולה. מקורב לקטבי סיפר כי גם הפועל עפולה גיששה אצל השחקן ופנתה לאביו. גורם בסביבתו: "הכיוון הוא נצרת עילית, למרות שאין כלום סגור נכון לעכשיו".

ב- 3 העונות שלו בנוער כבש קטבי 16 שערי ליגה ועוד 4 בגביע. בגיל נערים א' (2014/15) כבש 41 שערים.

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *