בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / חיזוק משמעותי לתנועת "יחד" במגדל העמק

חיזוק משמעותי לתנועת "יחד" במגדל העמק

"אנו תומכים תמיכה מלאה בתנועת 'יחד' בראשות דוד זגורי למועצת העיר",  הודיעו  חברי מועצת העיר לשעבר שמעון אברג'ל, חיים ביטון ודוד אזולאי, מראשי הציונות הדתית במגדל העמק. בפגישה שהתקיימה בין ראש רשימת "יחד", דוד זגורי, לבין השלושה, הודיעו האחרונים כי יתמכו בתנועת "יחד" ויעשו הכל להצלחתה בבחירות למועצת העיר.

דוד זגורי (צילום עצמי)
דוד זגורי (צילום עצמי)

"כמנהל ומחנך בישראל, שדוד זגורי היה מתלמידי, אני רואה לנכון, לעת הזאת, להביע את תמיכתי בדוד זגורי. אני מכיר את אופיו, תכונותיו ודאגתו לציבור הרחב", אמר שמעון אברג'ל, לשעבר מנהל בית ספר תיכון "יהודה" בעפולה, איש חינוך מוערך ובעברו חבר מועצת העיר.

דוד אזולאי, אף הוא חבר מועצת העיר ויו"ר ועדת הביקורת בעירייה לשעבר, המשמש כמורה ומחנך במשך 35 שנים, הצטרף לתמיכה ואמר: "אין ספק שמדובר במועמד ערכי, שיביא עם חבריו לרשימה, רוח רעננה בבחירות."

חיים ביטון, לשעבר סגן ראש העיר ומורה בכיר במערכת החינוך בעיר, הביע אף הוא את תמיכתו בדוד זגורי.

בסיום הפגישה הודה דוד זגורי לתומכיו ואמר:  "אני נרגש ומלא הכרת תודה על תמיכתכם בי. אני וחברי, ספי שמעוני,  נדאג ליישם את התכניות שגיבשנו גם בתחום החינוך, ושלושת אנשי החינוך המכובדים שהביעו תמיכתם בנו, ישמשו עבורנו משענת ראויה לשליחותנו".

בדוק גם

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

אפרת וחנון גורן (צילום חגאג רחאל)

"רק אחרי שהאירוע הסתיים התחלנו לעכל והבנו שהיינו קרובים לאבד את אור".

"זה היה יום לא פשוט, הרבה דרמה, אבל תודה לאל שאור חזר להכרה ומצבו יציב", סיכמה הפיזיותרפיסטית של הפועל עפולה, אפרת גורן וחנון, שהצילה את חייו של שחקן הקבוצה אור אליהו שהתמוטט במהלך אימון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *