בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / חזית דתית בנצרת עילית, תומכים בפלוט לראשות העיר

חזית דתית בנצרת עילית, תומכים בפלוט לראשות העיר

בימים האחרונים התכנסו רבני הקהילות בנצרת עילית והחליטו לדבוק באחדות ולהקים רשימה משותפת, שתתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר. לאור העלייה הגוברת של משפחות חרדיות לנצרת עילית, משוכנעים ברשימה המשותפת הדתית כי יגבירו את כוחם במועצה הבאה.

רונן פלוט (צילום עצמי)
רונן פלוט (צילום עצמי)

הרבנים הם אלה שיחליטו על הרכב הרשימה ומסרו כי "הרבנים מעודדים ותומכים בראש העיר, רונן פלוט, על עשייתו הרבה לטובת העיר ובטוחים בהצלחתנו המשותפת בחיזוק ההתיישבות והיהדות בעיר".

כזכור, הרשימה הדתית המשותפת הוקמה לפני חמש שנים וזכתה במנדט אחד במועצה. נדב טובול נכנס ופרש בהמשך, איציק פינטו החליף אותו ומשמש כיום כנציג הדתי היחיד במועצה.  פינטו, אמר כי עדיין לא החליט לגבי עתידו הפוליטי ואם יתמודד ברשימה המשותפת.

איציק פינטו (צילום עצמי)

בדוק גם

מאור עמר ודניאל רות (צילום עצמי)

לפנק, לפנק, לפנק

היפיפייה ממגדל העמק, דניאלה רות, חגגה יום הולדת 23. החבר האוהב מאור עמר, פינק עם ים של פינוקים והרעיף המון אהבה ביום ספא וכיף בבית מלון בים המלח. אבא אהרון התמוגג מנחת. מזל טוב גם מהמדור המפרגן.

אבי אלקבץ(צילום: קרן אקריש)

עפולה: הושחת מטה אבי אלקבץ בגבעת המורה

בשבוע שעבר נחנך מטה הבחירות של אלקבץ בגבעת המורה ברחוב הנרייטה סולד במעמד עשרות פעילים ואלקבץ עצמו. במעמד רבנים נקבעה מזוזה במקום, שלטים חגיגיים נתלו בתוך ומחוץ למטה אולם יממה לאחר מכן כבר נפרץ המקום והשלטים כולם נתלשו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *