מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / 50 עובדי YOU פוטרו, רמי לוי מגיע לנצרת עילית

50 עובדי YOU פוטרו, רמי לוי מגיע לנצרת עילית

 

 

רשת you  (צילום יצחק סולומון)
רשת you (צילום יצחק סולומון)

סניף YOU במרכז דודג' סנטר בנצרת עילית נסגר השבוע רשמית. לידיעות הגליל נודע כי בעוד כחודשיים עתיד להיפתח במקום סניף מרשת רמי לוי.

סניף YOU בדודג' סנטר נמצא בירידה כבר חודשים ארוכים, לאחר שנפתח בקול תרועה לפני 11 שנים. לאחרונה צומצם שטחו של הסניף מ-2500 מ"ר ל- 2000 מ"ר. "הבינו שהמקום גדול מדי, חשבו שאם יצמצמו שטחים העלויות ירדו, אבל בפועל הקליינטים לא הגיעו והסניף שפעם היה אחד החזקים בעיר, המשיך להפסיד", אומר עובד ותיק. מבין העובדים היו כאלה שטענו כי "מאז שנפתח מרכז מזון מורגשת ירידה חדה בכל הסופרמרקטים בעיר".

ביום שישי שעבר קיבלו כ- 50 עובדי הסניף מכתבי פיטורים, שנכנסו לתוקף ביום ראשון האחרון, ה- 2 באוגוסט. לחלק מהעובדים הוצעה עבודה בסניפים אחרים של הרשת. "עצוב לעזוב מקום שבמשך שנים היה הבית השני שלנו, חבל שהגענו למצב הזה", אמרה אחת העובדות. יחד עם זאת ידעו העובדים לספר כי "קיבלנו את כל התנאים, בקטע הזה הם היו בסדר אתנו".

לידיעות הגליל נודע כי רמי לוי ניהל מגעים שקטים לרכישת המקום ולהפעלתו. נציגי רמי לוי לקחו את פרטי העובדים, בכוונה להעסיק אותם בסניף החדש.

 

 

 

 

בדוק גם

מחדשים את נצרת עילית יחד עם ראש העיר

צבעו את העיר

עובדי המנהלה בעיריית נצרת עילית, נרתמו לסייע לעובדי הטכני בהכנות לקראת החג וביצעו היום עבודות צביעה של מתקנים ציבוריים ברחבי העיר

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *