יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / 50 עובדי YOU פוטרו, רמי לוי מגיע לנצרת עילית

50 עובדי YOU פוטרו, רמי לוי מגיע לנצרת עילית

 

 

רשת you  (צילום יצחק סולומון)
רשת you (צילום יצחק סולומון)

סניף YOU במרכז דודג' סנטר בנצרת עילית נסגר השבוע רשמית. לידיעות הגליל נודע כי בעוד כחודשיים עתיד להיפתח במקום סניף מרשת רמי לוי.

סניף YOU בדודג' סנטר נמצא בירידה כבר חודשים ארוכים, לאחר שנפתח בקול תרועה לפני 11 שנים. לאחרונה צומצם שטחו של הסניף מ-2500 מ"ר ל- 2000 מ"ר. "הבינו שהמקום גדול מדי, חשבו שאם יצמצמו שטחים העלויות ירדו, אבל בפועל הקליינטים לא הגיעו והסניף שפעם היה אחד החזקים בעיר, המשיך להפסיד", אומר עובד ותיק. מבין העובדים היו כאלה שטענו כי "מאז שנפתח מרכז מזון מורגשת ירידה חדה בכל הסופרמרקטים בעיר".

ביום שישי שעבר קיבלו כ- 50 עובדי הסניף מכתבי פיטורים, שנכנסו לתוקף ביום ראשון האחרון, ה- 2 באוגוסט. לחלק מהעובדים הוצעה עבודה בסניפים אחרים של הרשת. "עצוב לעזוב מקום שבמשך שנים היה הבית השני שלנו, חבל שהגענו למצב הזה", אמרה אחת העובדות. יחד עם זאת ידעו העובדים לספר כי "קיבלנו את כל התנאים, בקטע הזה הם היו בסדר אתנו".

לידיעות הגליל נודע כי רמי לוי ניהל מגעים שקטים לרכישת המקום ולהפעלתו. נציגי רמי לוי לקחו את פרטי העובדים, בכוונה להעסיק אותם בסניף החדש.

 

 

 

 

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *