בית / עמקים / חדשות עמקים / תקף את אשתו ונשלח למעצר בית אצל חמותו

תקף את אשתו ונשלח למעצר בית אצל חמותו

בית משפט שלום בנצרת, החליט באופן תקדימי, להסכים לבקשת תושבת נצרת עילית, שחתנה, הנשוי לבתה לא ילך למעצר מאחורי סורג ובריח עקב תקיפת בתה, אלא ישהה אצל חמותו שבוע ימים. הבעל נעצר בחשד כי לפני מספר ימים, תקף את אשתו על רקע ויכוח. המשטרה ציינה כי כאשר הגיעו שוטרים על מנת לעוצרו, השתולל החשוד והתנגד למעצרו. בדיון להארכת מעצרו בבית המשפט, נכחו אשתו וחמותו של החשוד.

האשה פנתה לשופט ואמרה: "אני ובעלי רק התווכחנו. אני סלחתי לבעלי. אמא מוכנה לארח אותו בימי המעצר ולהשגיח עליו", ציינה האשה. השופט שאדן אבו אחמד התלבט בתחילה אם להיענות לבקשה ולבסוף שיחרר את החשוד למעצר בית למשך שבוע ימים אצל חמותו.

 

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *