יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / תעלומה: מי דפק את רכבו של גפסו

תעלומה: מי דפק את רכבו של גפסו

עיריית נצרת עילית הוציאה מכרז למכירת רכב הסקודה סופהרב של ראש העיר, שמעון גפסו, שהחליף לאחרונה את רכבו בהונדה אקורד חדשה. הרב הישן חנה בחניה המקורה בבניין העירייה, עד להגעתו של רוכש שזכה ברכב בעקבות מכרז שפורסם, אך אלמונים דפקו את הרכב.

ראש עיריית נצרת עלית שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: קרן אקריש)

מנכ"ל העירייה, דב לוצקי, פרסם אימייל מאיים לכל עובדי העירייה, בזו הלשון: "היום נפגע הרכב ששימש את ראש העיר בחניית העירייה המקורה. הנהג הפוגע מתבקש לדווח במיידי על מעורבותו, על מנת שלא נידרש לאמצעים טכניים. את ההודעה יש למסור ללשכת המנכ"ל או ללשכת ראש העיר".

מהעירייה נמסר בתגובה: "הפגיעה ברכב הינה קלה מאוד והאימייל נשלח על ידי המנכ"ל אכן הביא לפתרון התעלומה: התברר כי הנהג שפגע ברכב הוא עובד עירייה ותיק ומסור אשר כלל לא היה מודע לכך שרכבו התחכך קלות עם הרכב".

 

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *