בית / עמקים / חדשות עמקים / תעלומה: מי דפק את רכבו של גפסו

תעלומה: מי דפק את רכבו של גפסו

עיריית נצרת עילית הוציאה מכרז למכירת רכב הסקודה סופהרב של ראש העיר, שמעון גפסו, שהחליף לאחרונה את רכבו בהונדה אקורד חדשה. הרב הישן חנה בחניה המקורה בבניין העירייה, עד להגעתו של רוכש שזכה ברכב בעקבות מכרז שפורסם, אך אלמונים דפקו את הרכב.

ראש עיריית נצרת עלית שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: קרן אקריש)

מנכ"ל העירייה, דב לוצקי, פרסם אימייל מאיים לכל עובדי העירייה, בזו הלשון: "היום נפגע הרכב ששימש את ראש העיר בחניית העירייה המקורה. הנהג הפוגע מתבקש לדווח במיידי על מעורבותו, על מנת שלא נידרש לאמצעים טכניים. את ההודעה יש למסור ללשכת המנכ"ל או ללשכת ראש העיר".

מהעירייה נמסר בתגובה: "הפגיעה ברכב הינה קלה מאוד והאימייל נשלח על ידי המנכ"ל אכן הביא לפתרון התעלומה: התברר כי הנהג שפגע ברכב הוא עובד עירייה ותיק ומסור אשר כלל לא היה מודע לכך שרכבו התחכך קלות עם הרכב".

 

בדוק גם

שרון כץ (צילום חגאג רחאל)

מאמן הכושר שרון כץ נשאר בהפועל נצרת עילית

בהפועל עפולה המתינו עד היום לתשובה מהמאמן, שם רצו לראות אותו עובד לצדו של אופיר חיים, אולם כץ העדיף בסופו של דבר את נצרת עילית. במקביל וכמו בעונה שעברה, שרון כץ ימשיך כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של הפועל עפולה.

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *