בית / עמקים / חדשות עמקים / תושבי נצרת עילית נדהמו לגלות את מחסן המלבי"ש סגור

תושבי נצרת עילית נדהמו לגלות את מחסן המלבי"ש סגור

משפחות נזקקות רבות בנצרת עילית, הביעו את מורת רוחן מסגירתו של מחסן המלבי"ש, שפעל בשנים האחרונות ליד בית הספר כרמל בעיר. במחסן נהגו לקבל מהציבור הרחב תרומות של בגדים ואביזרים לבית, אותם נהגו לחלק בחינם או במחיר סמלי של 10 שקלים למשפחות נזקקות.

תושבת נצרת עילית, אמרה: "בעלי נכה ואני מובטלת. כבר שנים שאני מקבלת בגדים במלב"יש, מאיפה יש לי כסף לקנות חדש? פתאום סגרו את המחסן ועכשיו אנחנו בבעיה. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לקנות בגדים חדשים והמחסן נתן לנו פתרון טוב. אני מכירה עוד המון משפחות בעיר שנמצאות באותו המצב".

מי שיזם את פתיחת המחסן בנצרת עילית, היה חבר המועצה לשעבר יחיאל חרוש ז"ל. "אגף הרווחה נהג לשוח למחסן שלנו משפחות נזקקות כדי שנספק להם ביגוד", אומר מתנדב במקום לשעבר במלב"יש. העירייה, יש לציין, שיפצה גן ילדים נטוש ומימנה את עלויות התפעול של המחסן, שפעל מספר פעמים בשבוע.

לדברי אותו מתנדב לשעבר, "מאז שיחיאל הלך זה כבר לא היה אותו הדבר. המחסן היה פרויקט חיים שלו, וכשהוא עזב את העיר דברים השתנו, לא היה מי שידאג שהמחסן ימשיך לפעול. נכון, הוא לא נסגר מיידית, אבל הפעילות בו לא הייתה כמו בתקופת יחיאל".

מעיריית נצרת עילית נמסר: "המקום נסגר זמנית בלבד וזאת עד לאחר המעבר למקום חלופי וגוף מפעיל. על פתיחת המקום במשכנו החדש תפורסם הודעה מפורטת".

מחסן המלביש (צילום: יצחק סולומון)
מחסן המלביש (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

גיא דיין ואנס דבור- המצטיינים בלאומית 2017/18

דיין הציג עונה מצוינת, כבש 13 שערי ליגה, שסייעו לקבוצתו להעפיל לפלייאוף העליון והיה בורג משמעותי בסגל של נצרת עילית, דבור הציג מספרים מדהימים: 10 שערי ליגה ו- 18 בישולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *