בית / עמקים / חדשות עמקים / תושבי נצרת עילית נדהמו לגלות את מחסן המלבי"ש סגור

תושבי נצרת עילית נדהמו לגלות את מחסן המלבי"ש סגור

משפחות נזקקות רבות בנצרת עילית, הביעו את מורת רוחן מסגירתו של מחסן המלבי"ש, שפעל בשנים האחרונות ליד בית הספר כרמל בעיר. במחסן נהגו לקבל מהציבור הרחב תרומות של בגדים ואביזרים לבית, אותם נהגו לחלק בחינם או במחיר סמלי של 10 שקלים למשפחות נזקקות.

תושבת נצרת עילית, אמרה: "בעלי נכה ואני מובטלת. כבר שנים שאני מקבלת בגדים במלב"יש, מאיפה יש לי כסף לקנות חדש? פתאום סגרו את המחסן ועכשיו אנחנו בבעיה. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לקנות בגדים חדשים והמחסן נתן לנו פתרון טוב. אני מכירה עוד המון משפחות בעיר שנמצאות באותו המצב".

מי שיזם את פתיחת המחסן בנצרת עילית, היה חבר המועצה לשעבר יחיאל חרוש ז"ל. "אגף הרווחה נהג לשוח למחסן שלנו משפחות נזקקות כדי שנספק להם ביגוד", אומר מתנדב במקום לשעבר במלב"יש. העירייה, יש לציין, שיפצה גן ילדים נטוש ומימנה את עלויות התפעול של המחסן, שפעל מספר פעמים בשבוע.

לדברי אותו מתנדב לשעבר, "מאז שיחיאל הלך זה כבר לא היה אותו הדבר. המחסן היה פרויקט חיים שלו, וכשהוא עזב את העיר דברים השתנו, לא היה מי שידאג שהמחסן ימשיך לפעול. נכון, הוא לא נסגר מיידית, אבל הפעילות בו לא הייתה כמו בתקופת יחיאל".

מעיריית נצרת עילית נמסר: "המקום נסגר זמנית בלבד וזאת עד לאחר המעבר למקום חלופי וגוף מפעיל. על פתיחת המקום במשכנו החדש תפורסם הודעה מפורטת".

מחסן המלביש (צילום: יצחק סולומון)
מחסן המלביש (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

ירון הוכנבוים

הפועל נצרת עילית כבר במקום ה- 4

ברה הערב 0-1 על עירוני נשר והתברגה במקום השני בטבלה, 2 נקודות בלבד פחות מהמקום ממנו עולים לליגת העל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *