בית / עמקים / חדשות עמקים / תוארך השעייתו של גפסו עד לפסק דין במשפטו

תוארך השעייתו של גפסו עד לפסק דין במשפטו

ראש עיריית נצרת עלית שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: קרן אקריש)

הוועדה המיוחדת להשעיית ראשי רשויות, בראשות השופט בדימוס משה גל, החליטה להאריך את השעיית ראש עיריית נצרת עילית, שמעון גפסו, לתקופה נוספת של חמישה חודשים' עד לתאריך 17.3.15 – חלוף שנה מעת ההשעייה הראשונה וזאת עד למתן פסק הדין, לפי המוקדם.

ההחלטה הינה בהמשך להחלטתה הקודמת של הוועדה להשעייתו ומכיוון שההליכים המשפטיים בניינו של גפסו טרם הסתיימו. במערכת הפוליטית בנצרת עילית טוענים כי השעייתו הארוכה של שמעון גפסו פוגעת בתפקוד היומיומי של העיר.

"מצד אחד יש ראש עיר מחליף, שהוא זמני, ועם כל הרצון הטוב שלו, הוא לא יכול להניע תהליכים כמו ראש עיר מכהן, מצד שני יש ראש עיר שזכה לאמון הציבור, אבל הוא מנוע מלשמש בתפקיד, בגלל משפט שתלוי ועומד נגדו. ומי נפגע? העיר ותושביה", אומר גורם פוליטי בכיר בעיר.

 

בדוק גם

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

השטרים במהלך המעצרים (צילום דוברות המשטרה)

תושבים מעפולה נעצרו בפשיטה משטרתית נגד חשודים בסחר בסמים

המשטרה הפעילה סוכן סמוי, שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה. בשעות הבוקר המוקדמות עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו השוטרים עד כה 22 חשודים בעבירות סחר בסמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *