בית / עמקים / חדשות עמקים / תוארך השעייתו של גפסו עד לפסק דין במשפטו

תוארך השעייתו של גפסו עד לפסק דין במשפטו

ראש עיריית נצרת עלית שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: קרן אקריש)

הוועדה המיוחדת להשעיית ראשי רשויות, בראשות השופט בדימוס משה גל, החליטה להאריך את השעיית ראש עיריית נצרת עילית, שמעון גפסו, לתקופה נוספת של חמישה חודשים' עד לתאריך 17.3.15 – חלוף שנה מעת ההשעייה הראשונה וזאת עד למתן פסק הדין, לפי המוקדם.

ההחלטה הינה בהמשך להחלטתה הקודמת של הוועדה להשעייתו ומכיוון שההליכים המשפטיים בניינו של גפסו טרם הסתיימו. במערכת הפוליטית בנצרת עילית טוענים כי השעייתו הארוכה של שמעון גפסו פוגעת בתפקוד היומיומי של העיר.

"מצד אחד יש ראש עיר מחליף, שהוא זמני, ועם כל הרצון הטוב שלו, הוא לא יכול להניע תהליכים כמו ראש עיר מכהן, מצד שני יש ראש עיר שזכה לאמון הציבור, אבל הוא מנוע מלשמש בתפקיד, בגלל משפט שתלוי ועומד נגדו. ומי נפגע? העיר ותושביה", אומר גורם פוליטי בכיר בעיר.

 

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *