בית / עמקים / חדשות עמקים / שנת לימודים ראשונה בחינם. האומנם?

שנת לימודים ראשונה בחינם. האומנם?

דני צפניה וגילה גמליאל
דני צפניה וגילה גמליאל (צילום: עצמי)

יו"ר אגודת הסטודנטים של מכללת עמק יזרעאל, דני צפניה, נפגש השבוע עם ח"כ וסגנית השר לשעבר גילה גמליאל, שאחראית בין היתר על חקיקת חוק המקנה שנה ראשונה חינם ללימודים אקדמיים למוסדות לימוד מוכרות בפריפריה. צפניה התריע בפניה כי סטודנטים רבים קפצו על המציאה, אך מהר מאוד גילו מסכת קשיים ביורוקרטיים, בעוד הם כבר שילמו את תשלום סמסטר א' וכספם לא הוחזר כמובטח, וכבר התבקשו לשלם את סמסטר ב'.

צפניה: "הסטודנטים החלו את הסמסטר השני ועדיין לא קיבלו החזר על הסמסטר הראשון. והמכללה כבר דרשה מהם תשלום על הסמסטר השני. אי עמידה בתאריך הנקוב גוררת ריביות ועל כן יש לטפל בנושא בהקדם האפשרי. מקורות המימון של חייל משוחרר הן מוגבלות מאוד ומצב זה עלול להכניס אותו לקשיים כלכליים"

ח"כ גמליאל הבטיחה לסייע ולקחת את הנושא לטיפולה האישי.

 

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

תגובה אחת

  1. סטודנט

    סתם כתבה יחצנית ופופוליסטית.
    הוא מחובק איתה בתמונה במקום להתייחס לנושא בתקיפות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *