בית / עמקים / חדשות עמקים / שמעתם על הגדוד של צ'וצ'י האח?

שמעתם על הגדוד של צ'וצ'י האח?

ידיעות הגליל 27.6בשבט איריס של הצופים בנצרת עילית, בשכבת כיתות ו', החליטו לפרגן לכלבלב חמוד, שמלווה אותם לאורך כל שנת הפעילות, ולקרוא לגדוד שלהם על שמו: "צ'וצ'י האח". "זה השם של שכבת ו', זה השם שהם ימשיכו אתו, אלא אם יבוא יום ומישהו יחליט להחליף את השם", מסבירה המדריכה נגה איביי.

לפני כשנה הצטרף לשבט הצופים שחידש את ימיו בנצרת עילית, בן סולומון, תלמיד כיתה ו' בבית הספר היסודי נטופה בשכונת הר יונה בנצרת עילית. השבט פעל אז ממקלט, סמוך לביתו של בן, שהכלב שלו, צ'וצ'י, נהג להגיע בעקבותיו לפעולות של הגדוד, ולאט אט הפך לחלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת שלו.

המדריכה נגה איביי, שהגיעה מירושלים במסגרת שנת שרות, בת 18, שתתגייס בשנה הבאה לשרות צבאי בנח"ל, מסבירה: "חיפשנו המון זמן שם מקורי לגדוד שלנו, פתאום מישהו זרק את השם של הכלב צ'וצ'י. החלטנו ללכת על זה כי הילדים מאוד אהבו אותו, מה גם שזה מתאים לאופי של הגדוד שלנו. הכלב תמיד הגיע, עשה לילדים מצב רוח, כולם נהגו לקפוץ עליו ולשמוח שהגיע, התייחסנו אליו כאל בן השבט לכל דבר, לכן היה טבעי שנקרא לגדוד שלנו על שמו".

הסיפור המלא ביום שישי ב"ידיעות הגליל"

 

בדוק גם

שריפה משתוללת (צילום דוברות כבאות)

שריפה בנצרת, תושבים פונו מבתיהם

שתי נשים ושני ילדים נפגעו ככל הנראה משאיפת עשן והם פונו לבית החולים האיטלקי בנצרת. בשלב זה לא ידוע על נפגעים נוספים.

שרון כץ (צילום חגאג רחאל)

מאמן הכושר שרון כץ נשאר בהפועל נצרת עילית

בהפועל עפולה המתינו עד היום לתשובה מהמאמן, שם רצו לראות אותו עובד לצדו של אופיר חיים, אולם כץ העדיף בסופו של דבר את נצרת עילית. במקביל וכמו בעונה שעברה, שרון כץ ימשיך כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של הפועל עפולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *