יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / שמעון גפסו עתר לבג"צ כנגד כתב האישום נגדו

שמעון גפסו עתר לבג"צ כנגד כתב האישום נגדו

ראש עיריית נצרת עלית שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: קרן אקריש)

בעקבות הגשת כתב אישום נוסף כנגד שמעון גפסו, הגיש ראש העיר המושעה של נצרת עילית עתירה לבג"צ כנגד הפרקליטות. גפסו טוען כי צעד נועד להאריך את תקופת השעייתו. כזכור, ראש העיר גפסו הושעה מתפקידו פעמיים בעקבות הגשת כתב אישום ראשון כנגדו, אך כעת, כחודש לפני קבלת פסק הדין בעניין זה, הגישה הפרקליטות כתב אישום נוסף.

"אין צל של ספק שזו רדיפה אישית", אומר גפסו, "לא עברתי על החוק, ולא סביר שאיש ציבור ייענש רק בגלל שמישהו בפרקליטות סימן אותי, מסיבותיו שלו. בקשתי מבג"צ היא להכיר במצב האבסורדי שבו נעשה שימוש בכתב אישום – לא בשביל להשיג הרשעה, אלא בשביל להשיג השעיה, באופן שנוגד את טובת הציבור, את זכותי לחפות, את רוח הדמוקרטיה, ואת העקרונות המשפטיים היסודיים".

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *