יום שישי , ינואר 18 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / שלישיית השמיניסטים
שרון קרן וליטל. האחים זוזוליה צילום: דימיטרי זוזוליה
שרון קרן וליטל. האחים זוזוליה צילום: דימיטרי זוזוליה

שלישיית השמיניסטים

בראשון לדצמבר 1997 נולדו ללודמילה ודימיטרי זוזוליה לא אחד, לא שניים, שלושה תינוקות מקסימים. שרון הבן ושתי הבנות קרן וליטל. במהלך ההיריון ידעו ההורים המאושרים על הלידה הצפויה של השלישייה ונערכו לקראתה. את רגע הלידה תיעד האב המאושר דימיטרי, צלם ועורך סרטי וידאו במקצועו.

השלישיה למשפחת זוזוליה עשתה את צעדיה הראשונים בבית הספר היסודי יודפת ומטעמים חינוכיים פוזרו האחים בשלוש כיתות א' נפרדות. רק בהפסקות יכלו להיפגש ולשחק ביחד. "זו הייתה חוויה מיוחדת במינה, להגיע לכיתה א' ביחד. כל הילדים והמורים הכירו אותנו וידעו שאנחנו אחים", משחזרת ליטל

ההורים מספרים על חוויות מיוחדות מימי בית הספר היסודי ובעיקר בטיולים השנתיים כששלושת הילדים יצאו יחדיו. "כשילד אחד יוצא לטיול שנתי יש באופן טבעי דאגה קטנה שמלווה את ההורים והרבה הכנות לפני. כשמדובר בשלושה ילדים שיוצאים יחד לאותו טיול שנתי, זה לא פשוט. הדאגה היא משולשת", מספר דימיטרי, "כשהילדים היו יוצאים לטיול ארוך, היינו פשוט מתקשרים למורים כדי לוודא שהכל בסדר. אני יכול לגלות שלאשתי ולי היו לא מעט לילות עם נדודי שינה בגלל שהילדים לא היו אתנו".

שרון קרן וליטל. האחים זוזוליה  צילום: דימיטרי זוזוליה
שרון קרן וליטל. האחים זוזוליה צילום: דימיטרי זוזוליה

היו גם "הקלות" להורי השלישייה, שלא היו צריכים להגיע שלוש פעמים לאספות הורים. "יש בזה משהו מקל להגיע לאסיפת הורים אחת במקום לשלוש וזה נכון גם לגבי המפגשים בתחילת שנת הלימודים והמסיבות בסיום השנה", הם אומרים.

ועכשיו הגיעה השנה שבה השלישייה מתחילה כיתה יב' בבית ספר אורט אלון. שרון וליטל ילמדו השנה בכיתת המצוינות "מופת" , וקרן תלמד במגמת תקשורת ותמשיך כנראה בדרכו של אביה. "זו הוצאה הכספית לא קטנה לקנות כל דבר פי שלוש פעמים אבל זה גם כיף גדול והתרגשות שאנחנו חווים אותה כל תחילת שנה מחדש". מסכמים ההורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *