מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / שוב חוזר הניגון: שמעון גפסו שוב בחוץ

שוב חוזר הניגון: שמעון גפסו שוב בחוץ

ראש העיר נצרת עילית, שמעון גפסו, שחזר רק בשבוע שעבר ללשכתו, הודיע היום כי הוא משעה אותו עד אשר ההליכים בעניינו יסתיימו. היום התכנסה הועדה להשעיית ראשי ערים, והסברה היא שגפסו הקדים תרופה למכה, משום שבכל מקרה היה מושעה על ידי הועדה.

מועצת העיר נצרת עילית תתכנס ב- 26 לחודש ותכריע מי יחליף אותו בתפקיד. אלכס גדלקין, מי שהחליף את גפסו בשנה וחודשיים האחרונים, הודיע כי הוא רואה את עצמו מועמד ראוי לתפקיד, אבל גפסו הודיע כי לא יאפשר זאת בכל מקרה. גדלקין בתגובה: "עשיתי רק טוב לעיר, לא מבין איך הפכתי לאויב התושבים".

משעה את עצמו. שמעון גפסו (צילום: עצמי)
משעה את עצמו. שמעון גפסו (צילום: עצמי)

המועמד המועדף על גפסו להחליפו הוא סגן ראש העיר אלכס גופמן, שלא כל כך מתלהב לשבת על כסאו. שם נוסף שהועלה הוא של חבר המועצה רוני ליקוורניק.

 

בדוק גם

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

המתנדבות המצטיינות עם ראש העיר אלי ברדה

תלמידות ממגדל העמק זכו באות שר החינוך לנוער מתנדב

המצטיינות ממגדל העמק, אבישג מורג ובת אל אוסדון, למדות שתיהן בכיתה י"ב בבית הספר אורט רוגוזין ונחשבות לתלמידות פעילות, משפיעות ויוזמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *