מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "רוצה להצליח? אל תקשיב לחברי המועצה"

"רוצה להצליח? אל תקשיב לחברי המועצה"

מנחם אריאב
מנחם אריאב (צילום: עצמי)

"אם אתה רוצה להצליח בתפקיד ראש העיר, אז תעשה מה שאתה חושב שנכון לעשות, אל תקשיב לחברי המועצה שלך", זה הטיפ שנתן ראש  עיריית נצרת עילית המיתולוגי, מנחם אריאב, לראש העירייה הנוכחי, אלכס גדלקין, במהלך ביקור שערך גדלקין אצל אריאב, המתגורר בשנים האחרונות בבית אבות בקריית טבעון.

אריאב מעריך מאוד את גדלקין, שמצדו לא מסתיר את חיבתו לראש העירייה לשעבר, שהטביע את חותמו על העיר.  גדלקין אף מנסה לקדם הענקת אזרחות כבוד לאריאב, בשלב זה עדיין ללא הצלחה.

בתקופת החגים ביקר גדלקין אצל אריאב ואיחל לו שנה טובה. גדלקין ביקש מאריאב טיפ להצליח בתפקיד שנפל עליו, לאחר השעייתו של שמעון גפסו. הראיס הוותיק לשעבר לא התבלבל והסביר לראש העיר הצעיר, כי אם הוא מאמין במשהו, עליו ללכת עם האמת שלו עד הסוף, ולא לעשות חשבון לחבר מועצה זה או אחר, שכן לכל אחד מהם יש אינטרס שונה והוא לעולם לא יוכל לרצות את כולם.

 

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *