בית / עמקים / חדשות עמקים / ראש הממשלה התקשר לברך את שמעון גפסו

ראש הממשלה התקשר לברך את שמעון גפסו

ראש הממשלה בנימין נתניהו, התקשר אמש (מוצ"ש) לראש העירייה הנבחר של נצרת עילית שמעון גפסו ובירך אותו על ניצחונו בבחירות. נתניהו איחל לו הצלחה בקדנציה השנייה לתפקידו בראשות עיריית נצרת עילית.

גפסו ניצל את ההזדמנות כדי להזמין את ראש הממשלה לבקר בנצרת עילית ובתוך כך להודות לו על תמיכתו האיתנה במהלך הבחירות. גפסו ביקש מהממשלה להמשיך ולסייע לפיתוחה ושגשוגה של נצרת עילית, עיר המחוז ובירת הגליל.

יצויין, כי גפסו איש תנועת הליכוד וחבר מרכז המפלגה, התמודד בבחירות ברשימה עצמאית "עורי עיר" בתמיכת הליכוד. ראש הממשלה בנימין נתניהו שיגר מכתב תמיכה בבחירתו של גפסו במהלך הבחירות.

גם שרים וחברי כנסת במפלגת הליכוד הביעו את תמיכתם בגפסו. השר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום וח"כ מירי רגב אף השתתפו בכנס פוליטי שקיים ערב הבחירות.

נתניהו בביקורו הקודם בנצרת עילית (צילום: ישראל פרץ)
נתניהו בביקורו הקודם בנצרת עילית (צילום: ישראל פרץ)

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *