בית / עמקים / חדשות עמקים / קיבוצניק מיפעת דואג לנזקקי העמק

קיבוצניק מיפעת דואג לנזקקי העמק

סנדי בן זקן תושב קיבוץ יפעת בעמק, פתח לפני כשבוע בית תמחוי לנזקקים בעפולה עילית. בן זקן, המשמש כרכז תעסוקה ועובד עם אנשים בעלי מוגבלויות, רתם אותם למשימה ההתנדבותית החשובה והם מסייעים לו בהפעלת המקום. "זה קונספט מעניין, יחד אנו מחלקים מידי יום, ארוחה בשרית חמה לנזקקים מהאזור. המקום פתוח לרווחת הציבור וכל הבא בשעריו מתקבל בברכה וללא כל תמורה", הוא מסביר.

בן זקן אומר כי ההחלטה תפוח בית תמחוי דווקא בעפולה באה לאחר שהבין כי אין כזה בעיר. "אנחנו לא עמותה שמקבלת תקציבים, הכל בא מתרומות, תליתי מודעות ברחבי העיר, רתמתי בעלי אולמות, מפעלים בעלי חברות קייטרינג, גני ילדים, וכל מי שיכול לעזור לנו, זה עובר מפה לאוזן", הוא אומר.

בית תמחוי. צילום עצמי
בית תמחוי. צילום עצמי

כרגע המקום מאכיל מדי יום עשרות בודדות של נזקקים, השאיפה היא להתרחב ולגדול ככל האפשר, אנשים יכולים ג לקחת אוכל הביתה. "אני רוצה שהדברים יתפרסמו שכך עוד אנשים הזקוקים לשירותי המקום ידעו עליו"' מסביר סנדי .

בדוק גם

עוד משפחה הצטרפה אל חיק היהדות (צילום עצמי)

רות לא לבד

40 עולים חדשים בנצרת עילית, אשר יהדותם הייתה מוטלת בספק, עברו בשנה האחרונה תהליך גיור אורותודוכסי * הרב קריספיל: " לא פשוט לקבל על עצמך לשנות את אורח החיים ולהפוך ליהודי שומר מצוות"

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

תגובה אחת

 1. עוד אור

  פרסמתם כתבה

  קיבוצניק מיפעת דואג לנזקקי העמק
  יצחק סולומון 29/07/2015 חדשות עמקי

  2. אשמח לקבל את הטלפון הנייד שלו
  . מה כתובת בית התמחוי? לא פורסם
  תודה מראש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *