בית / עמקים / חדשות עמקים / צעירה לנצח

צעירה לנצח

בדרך כלל כשאתם מדמיינים לעצמכם כיצד צריכה להיראות מדריכת ספורט, אתם חושבים על צעירה, נאה וחטובה. אינה גלקין, בת 82 מנצרת עילית, היא בדיוק ההיפך ממה שחלמתם, אבל זה לא אומר שהמתאמנים שלה לא מרוצים. גלקין היא מדריכת ספורט בעמותה למען הקשיש בנצרת עילית כבר 17 שנה ומפגינה כושר ואנרגיות, שלא מביישים אף נערה צעירה.

המתאמנים שלה מעריצים אותה, אוהבים אותה ואת הדרך שהיא מעבירה להם את השיעורים. "לא היינו מוכנים להחליף אותה באף מדריכה צעירה וחטובה", הם אומרים, מפרגנים לה ומרעיפים עליה המון אהבה. "בשבילנו היא מספר 1", הם מפרגנים לה.

אינה גלקין התחילה את הקריירה הספורטיבית שלה בישראל בשנת 1990 כמורה לספורט בבית הספר התיכון שרת בנצרת עילית, שם עבדה במשך 3 שנים. אחר כך עבדה כמורה להתעמלות בנעמ"ת, בדיור מוגן נוף יזרעאל, במתנ"ס גורדון.

עברו לכתבה המלאה ב"ידיעות הגליל"

אינה גלקין
אינה גלקין (צילום: עצמי)

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת: 3 בני משפחה נפצעו בקטטה

שוטרים שהוזעקו למקום עצרו חשוד (בן 21 תושב נצרת עילית), שיובא עם צאת השבת לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבימ"ש שלום נצרת. זהות חשוד נוסף ידועה ומבוצעות פעולות לאיתורו ומעצרו.

איגור אנטונוב

המשטרה מבקשת עזרת הציבור באיתור נעדר מנצרת עילית

יגור אנטונוב בן ה-17. נראה לאחרונה (18/8/18) לפנות בוקר סמוך לשעה 02:00 ומאז אבדו עקבותיו. תיאורו: מבנה גוף רזה, גובהו 1.75 מטר, עיניים בצבע כחול ושיער קצר בצבע שחור. לבש מכנסיים קצרים בצבע כחול ונעל נעלי ספורט בצבע אדום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *