בית / עמקים / חדשות עמקים / צעירה לנצח

צעירה לנצח

בדרך כלל כשאתם מדמיינים לעצמכם כיצד צריכה להיראות מדריכת ספורט, אתם חושבים על צעירה, נאה וחטובה. אינה גלקין, בת 82 מנצרת עילית, היא בדיוק ההיפך ממה שחלמתם, אבל זה לא אומר שהמתאמנים שלה לא מרוצים. גלקין היא מדריכת ספורט בעמותה למען הקשיש בנצרת עילית כבר 17 שנה ומפגינה כושר ואנרגיות, שלא מביישים אף נערה צעירה.

המתאמנים שלה מעריצים אותה, אוהבים אותה ואת הדרך שהיא מעבירה להם את השיעורים. "לא היינו מוכנים להחליף אותה באף מדריכה צעירה וחטובה", הם אומרים, מפרגנים לה ומרעיפים עליה המון אהבה. "בשבילנו היא מספר 1", הם מפרגנים לה.

אינה גלקין התחילה את הקריירה הספורטיבית שלה בישראל בשנת 1990 כמורה לספורט בבית הספר התיכון שרת בנצרת עילית, שם עבדה במשך 3 שנים. אחר כך עבדה כמורה להתעמלות בנעמ"ת, בדיור מוגן נוף יזרעאל, במתנ"ס גורדון.

עברו לכתבה המלאה ב"ידיעות הגליל"

אינה גלקין
אינה גלקין (צילום: עצמי)

בדוק גם

עוד משפחה הצטרפה אל חיק היהדות (צילום עצמי)

רות לא לבד

40 עולים חדשים בנצרת עילית, אשר יהדותם הייתה מוטלת בספק, עברו בשנה האחרונה תהליך גיור אורותודוכסי * הרב קריספיל: " לא פשוט לקבל על עצמך לשנות את אורח החיים ולהפוך ליהודי שומר מצוות"

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *