מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / פיני ברטפלד יעמוד שוב בראש ועד העובדים בפרסונה

פיני ברטפלד יעמוד שוב בראש ועד העובדים בפרסונה

פיני ברטפלד
פיני ברטפלד (צילום עצמי)

פיני ברטפלד, בן 37, נשוי ואב לבן ולבת, נבחר השבוע לקדנציה נוספת של חמש שנים בתפקיד יושב ראש ועד העובדים במפעל פרסונה, הממוקם באזור התעשייה ציפורית. ברטפלד, ששימש כיושב ראש בחמש השנים האחרונות, זכה לאמונם של העובדים, שלא הציגו את מועמדותם, מתוך הערכה וכובד על פועלו למענם במהלך הקדנציה האחרונה.

ברטפלד עובד במפעם פרסונה כבר 19 שנים, אמר: "אני מודה לעובדים על האמון שנתנו לי, אני מחויב להם, פעלתי לטובת רווחת העובד בקדנציה הקודמת ואמשיך לפעול למענם גם בקדנציה הבאה".

פרסונה ישראל בע"מ הוקמה בשנת 1963 ולאחר מספר גלגולים הגיע המפעל למקום משכנו הנוכחי בלב פארק התעשייה ציפורית. במרוצת השנים החליף המפעל מספר בעלים, ולאחרונה נרכש ע"י חברת Energizer העולמית. תחום עיסוקה של החברה הוא ייצור סכיני גילוח וגילוחיות, כולל ייצור חלקי הפלסטיקה, הפלדה (הלהב) והרכבת כל החלקים לכדי מוצר סופי ואריזתו. יצוין כי במפעל פרסונה מועסקים כ- 200 עובדים.

 

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *