יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / פיני ברטפלד יעמוד שוב בראש ועד העובדים בפרסונה

פיני ברטפלד יעמוד שוב בראש ועד העובדים בפרסונה

פיני ברטפלד
פיני ברטפלד (צילום עצמי)

פיני ברטפלד, בן 37, נשוי ואב לבן ולבת, נבחר השבוע לקדנציה נוספת של חמש שנים בתפקיד יושב ראש ועד העובדים במפעל פרסונה, הממוקם באזור התעשייה ציפורית. ברטפלד, ששימש כיושב ראש בחמש השנים האחרונות, זכה לאמונם של העובדים, שלא הציגו את מועמדותם, מתוך הערכה וכובד על פועלו למענם במהלך הקדנציה האחרונה.

ברטפלד עובד במפעם פרסונה כבר 19 שנים, אמר: "אני מודה לעובדים על האמון שנתנו לי, אני מחויב להם, פעלתי לטובת רווחת העובד בקדנציה הקודמת ואמשיך לפעול למענם גם בקדנציה הבאה".

פרסונה ישראל בע"מ הוקמה בשנת 1963 ולאחר מספר גלגולים הגיע המפעל למקום משכנו הנוכחי בלב פארק התעשייה ציפורית. במרוצת השנים החליף המפעל מספר בעלים, ולאחרונה נרכש ע"י חברת Energizer העולמית. תחום עיסוקה של החברה הוא ייצור סכיני גילוח וגילוחיות, כולל ייצור חלקי הפלסטיקה, הפלדה (הלהב) והרכבת כל החלקים לכדי מוצר סופי ואריזתו. יצוין כי במפעל פרסונה מועסקים כ- 200 עובדים.

 

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *