מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / עצומה להוזלת מחירי הכניסה לקאנטרי קלאב בנצרת עילית

עצומה להוזלת מחירי הכניסה לקאנטרי קלאב בנצרת עילית

תנועת צלש- צעירי נצרת עילית בראשות איתי רק, החליטה להניף את נס הדגל ונרתמה למאבק אשר יוזיל את מחירי הכניסה לקאנטרי קלאב בעיר, לנוער, צעירים וסטודנטים תושבי העיר.

צריך לקחת את העניינים בידיים. איתי רק (צילום: עצמי)

"רבים מצעירי העיר אינם פוקדים את הקאנטרי בשל מחירי הכניסה הגבוהים ובשל תעריפי המנוי הבלתי נתפסים. יש בכוונתנו להיאבק בכל דרך חוקית למען צעירי העיר והתושבים בכללם", אומר איתי רק ומוסיף "העצומה אותה יזמנו התפשטה ככדור שלג בין תושבי העיר באמצעות הרשתות החברתיות ומפה לאוזן, ובפחות משבוע חתמו על העצומה מאות מתושבי העיר המזדהים עמנו".

איתי רק אומר ש"לא יכול להיות שהקאנטרי בעיר, שהוא משאב עירוני ואינו מופרט לחברה פרטית, לא יהיה נגיש כלכלית לנוער לחיילים המשוחררים, לסטודנטים מגיל 26 ומעלה ולזוגות הצעירים. אם לא ניקח את העניינים הבוערים בעיר, בסדר היום העירוני , המצב יימשך כמות שהוא". איתי קורא לתושבי העיר להצטרף למאבק, "בכדי שנוכל להביא להוזלה משמעותית של מחירי הכניסה לתושבי העיר".

סגן יושב ראש החברה לפיתוח בנצרת עילית, אלכס גדלקין, אמר בתגובה: "למי שמתיימר לייצג את הצעירים, נגמרו הספינים עליהם הוא מנסים לגזור קופון. אם היה הוא צעיר נמרץ, ואולי מנוי החדר הכושר של הקאנטרי, היה אץ ורץ ומגלה כי מאז היכנסו של ראש העיר והשלטון הנוכחי ירד מחיר הכניסה באופן משמעותי. חיילים וסטודנטים בעלות של 10 שקלים בלבד עבור 28 חוגים שונים, חדר כושר מפואר, סאונות, ג׳קוזי וארבע בריכות שחייה. הקאנטרי הגדיר מחדש את המושג צעיר, והחלטנו שצעיר הינו עד גיל 30, ומשלם רק 140 שקל לחודש במנוי שנתי".

עוד הוסיף גדלקין ואמר: "הנהלת החברה לפיתוח, עם חברי הדירקטוריון האחראיים היושבים בתוך עמם רואים בנתח האוכלוסייה הצעירה נתח חשוב ומשמעותי, ועושים הכל שיראו בקאנטרי ספא עילית כמקום בילוי, ספורט, ומפגש חברתי. מאות החיילים והסטודנטים הפוקדים את הקאנטרי מידי יום הם התשובה האמיתית לשירות אותו אנו מעניקים, ואני מציע למר איתי רק לנסות ולקדם את יומרותיו הפוליטיים במקום אחר".

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *