יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / עפולה: חבר המועצה ראובן יוקלר חשף את קבר סבו ברומניה

עפולה: חבר המועצה ראובן יוקלר חשף את קבר סבו ברומניה

חבר מועצת העיר עפולה, ראובן יוקלר, מלווה ברעייתו וזוגות נוספים מעפולה חזרו השבוע מטיול שורשים מרגש ברומניה שם ביקרו באתרי מורשת יהודים, בתי כנסת מרשימים ובתי עלמין מטופחים.

ראובן יוקלר
"חששתי שבתי העלמין מאד מוזנחים". ראובן יוקלר (צילום: עצמי)

את המשלחת שיצאה מבירת העמק לפני כשבועיים וכללה את משפחת יוקלר, משפחת פינקלשטיין, משפחת קרוס, משפחת קרויטרו ואחרות הדריך מוני פינקלשטיין שליווה את החברים לערי הולדתם וכן סייע במציאת קיברהם של יקיריהם ובני משפחתם.

עבור חבר המועצה יוקלר מדובר בטיול שורשים ראשון במהלכו חשף את קבר סבו שם אמר קדיש. "היה טיול מרגש מאוד" סיכם יוקלר והוסיף: "חששתי מאוד מהזנחה אך נוכחתי לגלות כי בתי הכנסת מטופחים על ידי הקהילה המקומית ובתי העלמין היהודיים מטופחים אף הם ולא סובלים מהזנחה".

 

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *