יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / עמק יזרעאל: דורשים הצבת רמזור מיידית בצומת שדה יעקב

עמק יזרעאל: דורשים הצבת רמזור מיידית בצומת שדה יעקב

מאה תושבים משדה יעקב הפגינו בכניסה ליישוב במחאה על בעיית בטיחות מתמשכת בצומת הכניסה ליישוב. מזה זמן רב שתושבי שדה יעקב והמועצה האזורית מתלוננים על הצומת המסוכן בו התרחשו תאונות רבות. רק בשבוע שעבר, התרחשה במקום תאונת דרכים נוספת.

במהלך ההפגנה הניפו תושבי שדה יעקב שלטים וכן חילקו לנהגים ולעוברים במקום מנשר בו נכתב בין היתר: "נהג יקר , הצומת שבו אתה עומד עתה הוא צומת מסוכן במיוחד. חוץ מתושבי המושב גם תלמידי שני מוסדות חינוך במקום: ישיבת תקוות יעקב ונווה עמיאל, הנאלצים מדי יום לחצות את הצומת, ללא מעבר חציה מוסדר, וללא כל הגנה. לא ניתן להמשיך במצב בו כל כניסה או יציאה מהמושב מהווה סכנת חיים. אנו דורשים כי יוצב במקום רמזור באופן מיידי ".

הכתובת על הקיר. תושבים דורשים הצבת רמזור בעמק יזרעאל (צילום עצמי)
הכתובת על הקיר. תושבים דורשים הצבת רמזור בעמק יזרעאל (צילום עצמי)

במועצה האזורית עמק יזרעאל, פועלים כבר חודשים ארוכים מול משרד התחבורה במטרה להסדיר את הכניסה למושב באופן בטיחותי והפתרון המוצע הוא רמזור, הנמצא בתכנית התנועה שאושרה שבוע שעבר על ידי משרד התחבורה .

 

במועצה אמרות בתגובה: "אנו דורשים הצבת רמזור במקום לאלתר לפני שנאלץ לשלם בחיי אדם על הסכנות הבטיחותיות שמהווה הצומת – נמשיך לפעול במלוא המרץ עד לתחילת העבודות המעשית במקום, במטרה למנוע את התאונות הבאות".

 

בדוק גם

אמבולנס של איחוד הצלה (צילום דוברות איחוד הצלה)

שיש כבד נפל על אישה בבית העלמין בתענכים

חובשים של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעת במצב קל-בינוני עם חבלת חזה והיא הובלה לבית חולים העמק בעפולה

מתכננים. פלוט וישראלי (צילום דוברות העירייה)

תכנון ראשוני של הרכבל מנצרת עילית להר תבור

התכנית הוצגה בפני ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט לאחר שגובשה על ידי צוות מקצועי מטעם החברה הממשלתית לתיירות. השלב הבא: יציאה למכרז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *