בית / עמקים / חדשות עמקים / עמק יזרעאל: דורשים הצבת רמזור מיידית בצומת שדה יעקב

עמק יזרעאל: דורשים הצבת רמזור מיידית בצומת שדה יעקב

מאה תושבים משדה יעקב הפגינו בכניסה ליישוב במחאה על בעיית בטיחות מתמשכת בצומת הכניסה ליישוב. מזה זמן רב שתושבי שדה יעקב והמועצה האזורית מתלוננים על הצומת המסוכן בו התרחשו תאונות רבות. רק בשבוע שעבר, התרחשה במקום תאונת דרכים נוספת.

במהלך ההפגנה הניפו תושבי שדה יעקב שלטים וכן חילקו לנהגים ולעוברים במקום מנשר בו נכתב בין היתר: "נהג יקר , הצומת שבו אתה עומד עתה הוא צומת מסוכן במיוחד. חוץ מתושבי המושב גם תלמידי שני מוסדות חינוך במקום: ישיבת תקוות יעקב ונווה עמיאל, הנאלצים מדי יום לחצות את הצומת, ללא מעבר חציה מוסדר, וללא כל הגנה. לא ניתן להמשיך במצב בו כל כניסה או יציאה מהמושב מהווה סכנת חיים. אנו דורשים כי יוצב במקום רמזור באופן מיידי ".

הכתובת על הקיר. תושבים דורשים הצבת רמזור בעמק יזרעאל (צילום עצמי)
הכתובת על הקיר. תושבים דורשים הצבת רמזור בעמק יזרעאל (צילום עצמי)

במועצה האזורית עמק יזרעאל, פועלים כבר חודשים ארוכים מול משרד התחבורה במטרה להסדיר את הכניסה למושב באופן בטיחותי והפתרון המוצע הוא רמזור, הנמצא בתכנית התנועה שאושרה שבוע שעבר על ידי משרד התחבורה .

 

במועצה אמרות בתגובה: "אנו דורשים הצבת רמזור במקום לאלתר לפני שנאלץ לשלם בחיי אדם על הסכנות הבטיחותיות שמהווה הצומת – נמשיך לפעול במלוא המרץ עד לתחילת העבודות המעשית במקום, במטרה למנוע את התאונות הבאות".

 

בדוק גם

השוטרים סורקים את רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

בסיוע מסוק ומרדף רגלי נעצר חשוד בשוד המתדלקת בעפולה

מהמשטרה נמסר "משטרת ישראל פועלת בנחישות תוך הפעלת מירב המשאבים והאמצעים לאיתורם ומעצרם של עבריינים הפוגעים בביטחון הציבור".

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

עפולה: חשוד חטף פאוץ ממתדלקת ונמלט

שוטרי משטרת ישראל שהוזנקו למקום פתחו בסריקות נרחבות לאיתור החשוד. הצעירה נפצעה קל מאוד והובהלה לבית חולים העמק. במקום נוצרה התקהלות של עשרות תושבים זועמים, שסברו כי מדובר בניסיון דקירה על רקע לאומני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *