בית / עמקים / חדשות עמקים / עובדי החברה הכלכלית בנצרת עילית ביקשו סיוע מההסתדרות

עובדי החברה הכלכלית בנצרת עילית ביקשו סיוע מההסתדרות

לאון פרץ (צילום: עצמי)
לאון פרץ (צילום: עצמי)

עובדים של החברה הכלכלית לפיתוח נצרת עילית, אשר מזה חודשיים לא מקבלים משכורות, פנו להסתדרות במרחב עמקים צפוני וביקשו את סיועה. לדברי העובדים, הנזק שנגרם להם עקב אי תשלום משכורות הוא קשה מנשוא ובמיוחד עתה לפני חג הפסח. "אנחנו חיים בחוסר ודאות, לא יודעים מה קורה ומה יהיה", אומר אחד העובדים.

השבוע התקיימה פגישה, בין לאון פרץ יו"ר המרחב לבין ראש העיר אלכס גדלקין, אשר נועדה לפתור את סוגיית אי תשלום שכרם של עובדי החברה הכלכלית. ראש העיר הבטיח ליו"ר המרחב כי בכוונתו לעשות כל שביכולתו על מנת שמשכורות העובדים תשולמנה להם עד היום (חמישי)  והסביר כי העיכוב נובע אך ורק מטעמים ביורוקרטיים. העובדים מצדם אומרים כי כבר חודשיים הם שומעים רק הבטחות שהנושא בטיפול אבל לא קורה דבר וחצי דבר. "כמה זמן אפשר לעבוד בלי להביא פרנסה הביתה", שואל אחד העובדים.

לאון פרץ, יו"ר המרחב: "לא יעלה על הדעת שאנשים שעובדים קשה כל החודש וצריכים לקיים משפחות לא יקבלו בסוף כל חודש את משכורותיהם ולא יוכלו לחגוג בכבוד את חג הפסח הקרוב! אני קורא לכל עובדי החברה הכלכלית לפיתוח נצרת עילית לעמוד על זכויותיהם, להשלים את תהליך הצטרפותם להסתדרות ולצאת יחד בכוחות משותפים למאבק על זכויותיהם, בהווה ובעתיד".

 

בדוק גם

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *