בית / עמקים / חדשות עמקים / נתניהו הטיל על ז'קי לוי אחריות לנצח בגליל ובעמקים

נתניהו הטיל על ז'קי לוי אחריות לנצח בגליל ובעמקים

כנס פתיחת קמפיין הליכוד לבחירות הקרובות באזור הגליל והעמקים התקיים השבוע, בנוכחות ג'קי לוי, נציג האזור ברשימת הליכוד, ח"כ לשעבר ציון פיניאן, ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה, ראש עיריית נצרת עילית המושעה שמעון גפסו, סגני ראשי ערים ועשרות רבות של פעילים מרכזיים מהמגזרים השונים. ראש הממשלה הטיל על ח"כ מירי רגב ועל לוי את האחריות להוביל את מטה הבחירות באזור הגליל והעמקים.

לוי שזכה ברוב מוחץ ונבחר לנציג האזור ברשימת הליכוד אמר: ״אין לי ספק שהאזור שלנו יביא את מירב הקולות לליכוד. החל ממחר אבלה את רוב זמני בשטח, אעבור מעיר לעיר, בביקורים, בכנסים, בפאנלים בבתי ספר, בשווקים ובמפגשים. ביחד עם חברי נמריץ את הפעילים ונביא את הליכוד לניצחון".

ישיבת הליכוד בעמק (צילום עצמי)
ישיבת הליכוד בעמק (צילום עצמי)

 

בדוק גם

הכבאים השתלטו על השריפה (צילום יצחק סולומון)

עפולה: מסעדת האחוזה עלתה באש

חמישה צוותי כיבוי מתחנת עפולה הוזעקו למקום ובמשך שעה ארוכה השתלטו על האש, שכאמור גרמה נזקים כבדים למקום. מסעדת האחוזה בעפולה נחשבת למוסד קולינרי ידוע ומוכר, שרבים מתושבי העיר נוהגים להגיע לשם לאכול.

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת: 3 בני משפחה נפצעו בקטטה

שוטרים שהוזעקו למקום עצרו חשוד (בן 21 תושב נצרת עילית), שיובא עם צאת השבת לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבימ"ש שלום נצרת. זהות חשוד נוסף ידועה ומבוצעות פעולות לאיתורו ומעצרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *