מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: שכנה ערביה סולקה מהרחוב בו היא מתגוררת

נצרת עילית: שכנה ערביה סולקה מהרחוב בו היא מתגוררת

בליל שבת ברחוב החצב בנצרת עילית, בסמוך למקווה המקומי, עברה  תושבת הרחוב לא יהודיה כבת 60 בסמוך למקווה, שלושה נערים כבני 14 פנו אליה שתעזוב את השכונה. אחד מהנערים ירק לעברה, ואילו האישה השיבה בקללות. לאחר שהגישה תלונה במשטרה נפתחה חקירה בתחנת נצרת עילית במטרה לאתר את שלושת הנערים.

לאחר פעילות חקירתית אתמול בשעות הערב המאוחרות אותרו ונעצרו השלושה, נחקרו, הודו והתנצלו על המעשה, בתום החקירה שוחררו בתנאים וכן התחייבו שהם יתלוו למשק המשטרה השכונתי ויופיעו בפני תלמידים לספר על חומרת מעשה ועל כך שיש לחיות בשלום ובשכנות טובה. בתום החקירה המתלוננת זומנה לתחנה, הודתה למשטרה על החקירה המהירה ובדגש על האלמנט החינוכי כלפי הנערים.

 

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *